• 22 255 95 55

Podajniki papierów toaletowych

Podajniki do papierów toaletowych są obowiązkowym elementem wyposażenia każdej łazienki – niezależnie, czy chodzi o kilkuosobowe biuro, międzynarodową korporację, obiekt handlowy, lokal gastronomiczny, czy prywatne mieszkanie. Chcąc trafić w potrzeby wszystkich naszych klientów, przygotowaliśmy szereg zróżnicowanych konstrukcji, które różnią się kształtem, kolorem i rozmiarem

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zadbaj o higienę w toalecie - sprawdź nasze podajniki do papieru toaletowego
 

Zaspokojenie podstawowych potrzeb fizjologicznych to coś, na co nie mamy większego wpływu. Obowiązkiem przedsiębiorcy jest zatem przystosowanie swojej nieruchomości do tego, by pracownicy mieli dostęp do czystej i czynnej toalety. Po wszystkim nie możemy jednak zapomnieć o higienie osobistej, które polega na dokładnym pozbyciu się nieczystości i umyciu rąk. W obydwu przypadkach podajnik do papieru jest najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem. Dlaczego? Ponieważ osoba korzystająca z toalety ma pewność, że nikt przed nią nie dotykał danego papieru.
 

Jakość potwierdzona przez użytkowników
 

Tworząc swoją ofertę podajników do papieru, w pierwszej kolejności sprawdziliśmy, które z nich cieszą się największym uznaniem klientów. Dopiero na podstawie opinii wybraliśmy asortyment od producentów, którzy cieszyli się największą ilością zadowolonych użytkowników. Oprócz tego zweryfikowaliśmy ilość i prestiż certyfikatów oraz ew. nagród branżowych, które dane produkty posiadają. Dzięki temu mamy obecnie 100% pewność, że podajniki do papieru toaletowego dostępne w tej części sklepu, sprawdzą się w każdej kuchni lub toalecie – nieistotne, czy będą one montowane w kilkuosobowej firmie, czy w łazience centrum handlowego. Masz pytania? Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy dopasować wyposażenie do Twoich potrzeb i skompletować zamówienie potrzebnych produktów.

Filtry

Producenci
więcej >
Głębokość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Kolor
więcej >
Okienko kontroli zużycia
więcej >
Otwierany z boku
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Zamykany na kluczyk
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
System
więcej >
Typ
więcej >

Cena