• 22 255 95 55

Podkładki na biurko duże

Podkładka na całe biurko cieszy się dużą popularnością wśród wielu grup zawodowych. Produkt tego typu jest świetnym zabezpieczeniem biurka przed uszkodzeniem oraz doskonałym sposobem na dodatkowe wyciszenie pomieszczenia, co jest szczególnie doceniane przez osoby pracujące z dźwiękiem. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Wymiary (mm):627x450650x250650x450

Pokaż na stronie:

Podkładki na biurko duże 

Podkładka na całe biurko cieszy się dużą popularnością wśród wielu grup zawodowych. Produkt tego typu jest świetnym zabezpieczeniem biurka przed uszkodzeniem oraz doskonałym sposobem na dodatkowe wyciszenie pomieszczenia, co jest szczególnie doceniane przez osoby pracujące z dźwiękiem. Oprócz korzyści technicznych duże podkładki na biurko są doskonałym elementem wyposażenia biura - duży wybór kolorowych motywów i wzorów sprawi, że z łatwością dostosujemy podkładkę do wystroju panującego w naszym miejscu pracy. Jednak już na wstępie należy zaznaczyć, że nie każda mata na biurko duża jest dokładnie taka sama. Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego akcesorium biurowego tego typu warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z najważniejszymi parametrami. Podkładka na biurko duża - najważniejsze informacje, zapraszamy! 
 

Podkładka na biurko duża - charakterystyka ogólna 

Podkładka na biurko duża DURABLE

Stosowanie dużych podkładek na biurko niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim pokrywając całą powierzchnię biurka matą na biurko mamy gwarancję, że powierzchnia biurka nie zostanie porysowana ani uszkodzona w żaden inny sposób. Dodatkowo powierzchnia maty umożliwi nam łatwiejsze poruszanie myszką komputerową, dzięki czemu unikniemy konieczności zakupu osobnej podkładki pod mysz komputerową. Jeśli używamy klawiatury do pisania, to mata na całe biurko również zapewni nam większą stabilizację i komfort użytkowania. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego rodzaju dużej podkładki na biurko warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co ułatwi nam dokonanie udanego zakupu.
 

Podkładki na biurko duże - parametry:

  • Wymiary: najważniejszym parametrem, jeśli chodzi o dużą podkładkę na biurko, jest wybór odpowiedniego wymiaru. Warto, aby wybrane przez nas akcesorium biurowe idealnie pokrywało całą przestrzeń roboczą biurka, co skutecznie zabezpieczy je przed uszkodzeniem.
  • Tworzywo wykonania: warto również sprawdzić, tworzywo wykonania wybranego przez nas podkładka na biurko. Produkt najczęściej wykonany jest z odpornego na uszkodzenia i trwałego tworzywa sztucznego lub tektury o wysokiej gramaturze, co przekłada się na dużą odporność na zniszczenia.
  • Antypoślizgowa podstawa: kolejnym ważnym parametrem jest wybór podkładka na biurko dużego, który będzie wyposażony w antypoślizgową podstawę, co skutecznie zabezpieczy podkładek przed przemieszczaniem się, a nam zapewni podwyższony komfort użytkowania.
     

Podkładki na biurko duże - chętnie wybierane kolory

Branża biurowa udostępnia nam szereg rodzajów dużych podkładek na biurko. Wraz z wielowariantowością produktu śmiało możemy również mówić o szerokim wyborze, jeśli chodzi o wzory i kolorystykę podkładek na biurko. Mimo wszystko największą popularnością cieszą się duże podkładki na biurko o kolorystyce uniwersalnej, są to między innymi odcienie bieli, szarości i czerni.

 

Duże podkładki na biurko - popularne kolekcje

Jeśli już zapoznaliśmy się z najważniejszymi parametrami dużej podkładki na biurko warto, abyśmy poznali modele, które cieszą się największą popularnością wśród klientów. Możliwe, że w znacznym stopniu ułatwi nam to podjęcie decyzji dotyczącej zakupu konkretnego modelu.

Duże maty na biurko - chętnie wybierane modele:

  • Podkładka na biurko DURABLE ze skóry 650x450mm czarna 730501
  • Podkładka na biurko LEITZ Ergo Cosy
  • Podkładka na biurko DURABLE 530x400mm szara 720210
  • I inne

 

Podkładki na całe biurko - cena 

Podanie uśrednionej ceny za jedną sztukę dużej podkładki na biurko nie należy do najłatwiejszych zadań. Wszystko to ze względu na dużą wielowariantowość produktów, która obejmuje zarówno produkty od różnych producentów, wykonane z tworzyw o odmiennej jakości i właściwościach, jak i różnych wymiarach. W związku z tym warto, abyśmy samodzielnie zapoznali się z katalogiem produktów podkładki na biurko duże i wybrali produkt, który spełni nasze oczekiwanie zarówno, jeśli chodzi o jakość, jak i cenę. 
 

Duże podkładki na biurko - jakiej marki? 

W branży biurowej wyróżniamy wiele marek, które cieszą się dużym zadowoleniem wśród klientów, dlatego znalezienie tego jedynego produktu może nie być tak proste, jakby mogło nam się z pozoru wydawać. W naszym wyborze warto, abyśmy decydowali się na duże podkładki od marek, które funkcjonują w branży biurowej od wielu lat, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na jakość oferowanych przez nich produktów. Na liście topowych marek z całą pewnością nie mogłoby zabraknąć takich producentów, jak LEITZ, DURABLE, DOANU i wielu innych! 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Antypoślizgowa
więcej >
Kieszeń
więcej >
Zabezpieczenie krawędzi
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena