• 22 255 95 55

Podkładki na biurko skórzane

Elegancka podkładka na biurko, jest bardzo docenianym akcesorium biurowym. Przy pomocy tego niewielkiego dodatku z łatwością zadbamy nie tylko o wystrój i spójność naszego stanowiska pracy, ale zdecydowanie przyczynimy się do poprawienia jej komfortu. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Materiał:Skóra

Pokaż na stronie:

Podkładki na biurko skórzane

Podkładka na biurko skórzana DURABLE

Elegancka podkładka na biurko, jest bardzo docenianym akcesorium biurowym. Przy pomocy tego niewielkiego dodatku z łatwością zadbamy nie tylko o wystrój i spójność naszego stanowiska pracy, ale zdecydowanie przyczynimy się do poprawienia jej komfortu. Zanim zdecydujemy się zakupić eleganckie podkładki na biurko warto, abyśmy zapoznali się lepiej zarówno z producentami  podkładek, jak i ich szczegółowymi parametrami. Podkładki na biurko skóropodobne - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie, zapraszamy! 
 

Podkładka na biurko eko skóra - charakterystyka ogólna

Podkładka na biurko skóra naturalna została wykonana z dbałością o każdy najmniejszy detal, co ma bezpośrednie przełożenie na komfort użytkowania produktu. W związku z ogromnym zainteresowaniem podkładka na biurko skóra naturalna postanowiliśmy wyselekcjonować najważniejsze parametry, co mamy nadzieję, ułatwi każdemu dokonanie udanego zakupu. 

Podkład na biurko skóra - parametry: 

  • Wymiary: najważniejszym parametrem, jeśli chodzi o skórzany podkładek na biurko, jest wybór odpowiedniego wymiaru. Warto, aby wybrane przez nas akcesorium biurowe idealnie pokrywało przestrzeń pod klawiaturą i myszką komputerową, co skutecznie zabezpieczy przed uszkodzeniem przestrzeń roboczą biurka.
  • Jakość wykonania: warto sprawdzić, czy wybrana przez nas podkładka została wykonana ze skóry naturalnej, czy eko skóry. Ceny obu wariantów mogą się nieznacznie między sobą różnić.
  • Antypoślizgowa podstawa: kolejnym ważnym parametrem jest wybór podkładki, która będzie wyposażona w antypoślizgową podstawę, co skutecznie zabezpieczy podkładek przed przemieszczaniem się, a nam zapewni podwyższony komfort użytkowania.
     

Podkładki na burko skórzane - jaką markę wybrać? 

W katalogu produktów wielu marek możemy spotkać się ze skórzanymi podkładkami. Jedną z firm, o której nie moglibyśmy nie wspomnieć z całą pewnością, jest niemiecki producent artykułów biurowych Durable. Durable od wielu lat specjalizuje się w produkcji i dystrybucji artykułów biurowych o jakości premium. Przekonajcie się sami! 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Antypoślizgowa
więcej >
Kieszeń
więcej >
Zabezpieczenie krawędzi
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena