• 22 255 95 55

Podkładki pod nadgarstki

Podkładki pod nadgarstek niosą za sobą wiele korzyści. Często odczuwamy ból w trakcie pracy, który jest nie do wytrzymania. Szczególnie ciężko, jest wtedy o skupienie. Podkładka pod nadgarstek do myszki regularnie używana umożliwia nam wykluczenie kontuzji ergonomicznych, które dotykają coraz większej grupy pracowników biurowych.

Wyniki filtrowania:

Typ:Pod nadgarstek

Pokaż na stronie:

Podkładki pod nadgarstki 

 

podkładka pod nadgarstek Fellowes

Większość pracowników biurowych doskonale zna i rozumie problemy wynikające z prowadzenia siedzącego trybu życia. Osoby, które często korzystają z myszki komputerowej oraz klawiatury wiedzą, z czym się to wiąże. Mianowicie mowa o bólach dłoni, nadgarstków oraz przedramion, spowodowanych napięciem, wywołanym przez nieodpowiednio dostosowane środowisko pracy. Dobrze dobrana podkładka pod  nadgarstek jest w stanie w wysokim stopniu zapobiec kontuzjom ergonomicznym. Podkładki pod nadgarstki są szczególnie doceniane w środowiskach biurowych. Niektórym ciężko byłoby wyobrazić ośmiogodzinną zmianę bez pomocy podkładki pod nadgarstki. Podpórka pod nadgarstek charakteryzuje się szczególnie dużą różnorodnością. Wyróżniamy wiele wyspecjalizowanych modeli takich jak: podkładka pod mysz i nadgarstek, podstawka pod nadgarstki, podkładka pod nadgarstek przed komputer. Jak spośród tak wielu produktów wybrać konkretną podstawkę pod nadgarstki? 

 

Podkładka pod nadgarstki - korzyści 

Podkładki pod nadgarstek niosą za sobą wiele korzyści. Często odczuwamy ból w trakcie pracy, który jest nie do wytrzymania. Szczególnie ciężko, jest wtedy o skupienie. Podkładka pod nadgarstek do myszki regularnie używana umożliwia nam wykluczenie kontuzji ergonomicznych, które dotykają coraz większej grupy pracowników biurowych. Przerażającym faktem, jest to, że coraz częściej zmagają się z nimi młode osoby, które dopiero zaczynają swoją karierę zawodową. Do najczęstszych kontuzji spowodowanych, brakiem zachowania zasad ergonomii, zaliczymy: „łokieć tenisisty”, charakteryzujący się silnym bólem przedramion oraz stawu łokciowego. Podkładka pod mysz zespół cieśni - jak rozpoznać? To pytanie zadaje wiele osób, które odczuwają pierwsze symptomy niestosowania podkładki pod nadgarstek. Zespół cieśni, możemy rozpoznać w bardzo łatwy sposób. Jeżeli odczuwacie często mrowienie, drętwienie i bóle nadgarstka, warto wykonać samodzielnie testy, które potwierdzą lub obalą nasze podejrzenia. 

Podkładka pod mysz nadgarstek - test Phalena: rozpoznanie cieśni nadgarstka

 1. Zegnijcie maksymalnie nadgarstki i zetknij grzbietowe części dłoni razem - spowoduje to ucisk nerwu pośrodkowego.
 2. Postarajcie się utrzymać tę pozycję przez około 1-2 minuty.
 3. Jeśli odczujecie mrowienie i drętwienie dłoni, kciuka, palca wskazującego oraz środkowego warto, abyście udali się do lekarza w celu szczegółowego zdiagnozowania problemu.

 


Podstawka pod nadgarstki - czym się kierować podczas wyboru? 

Podkładka pod mysz z podpórką na nadgarstek jest szczególnie docenianym artykułem ergonomicznym przez pracowników biurowych. Podkładka na nadgarstek charakteryzuje się stosunkowo niską ceną do jakości produktu. Możliwości jest naprawdę wiele. Podkładka pod mysz na nadgarstek - na, które parametry więc warto zwrócić szczególną uwagę? Pierwszym najważniejszym aspektem zdecydowanie jest rodzaj podkładki pod nadgarstki

Podstawka pod nadgarstek - podkładka pod myszkę i nadgarstek jest najchętniej wybieranym produktem ergonomicznym. Zapewnia nam łatwy poślizg myszki komputerowej oraz ochronę nadgarstków przed niepożądanymi kontuzjami.

Tę grupę produktów jesteśmy w stanie podzielić na podkategorię ze względu na budowę:

 1. podkładka pod mysz z żelową poduszką 
 2. podkładka pod mysz ergonomiczna z poduszką 
 3. podkładka żelowa pod mysz i nadgarstek 
   

Podkładka mysz nadgarstek - tworzywo: 

 • podkładka pod myszkę na nadgarstek wykonana z polipropylenu
 • podkładka pod myszkę nadgarstek wykonana ze specjalnej powłoki antybakteryjnej Microban, opracowanej przez markę Fellowes
 • podkładka pod nadgarstek wykonana z tworzywa sztucznego
 • podkładka pod mysz z nadgarstkiem wykonana z pianki
 • podkładka pod nadgarstek wykonana z silikonu


Podkładka pod mysz pod nadgarstek występuje w różnorodnej kolorystyce. Ze względu na szeroki wybór, każdy z pewnością znajdzie model szyty na miarę swoich potrzeb. 

Podkładka nadgarstek: model ten jest polecany dla osób, które często pracują przed laptopem bez stosowania myszki komputerowej. Najpopularniejszym produktem z tej kategorii, zdecydowanie jest: podkładka na nadgarstki żelowa Crystal, marki Fellowes. Produkt występuje w trzech wariantach kolorystycznych. Podstawka pod nadgarstek, dzięki żelowemu wypełnieniu idealnie dostosowuje się do ruchu dłoni. Dodatkowo podkładki żelowe pod mysz i nadgarstek są przyjemne w dotyku dla skóry. 

Podkładka pod nadgarstek - popularne kolory:

 • podkładka nadgarstek niebieska
 • podkładka pod mysz z podparciem nadgarstka czarna
 • podkładka żelowa pod mysz i nadgarstek fioletowa  
   

Podkładka pod nadgarstek do klawiatury: model ten polecany jest szczególnie osobom, które w trakcie pracy, stosunkowo częściej korzystają z klawiatury niż myszki komputerowej. Nadgarstki są wtedy szczególnie narażone, na nadwyrężenie. 

Filtry

Producenci
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Ergonomiczny
więcej >
Wypełnienie
więcej >
Materiał
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena