• 22 255 95 55

Podkładki pod klawiaturę i nadgarstki

Podpórka pod nadgarstki do klawiatury jest w stanie zapobiec wielu poważnym kontuzjom związanym z pracą biurową. Nieustanne wykonywanie tej samej czynności, w wysokim stopniu przyczynia się do powstawania urazów ergonomicznych. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ: Przed klawiaturę

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Długie godziny spędzane przed ekranem monitora są nie tylko szkodliwe dla naszych oczu, ale i również kręgosłupa, układu krwionośnego, negatywne skutki dotykają też  innych aspektów zdrowotnych. Znaczna część pracowników biurowych skarży się na silne i powracające bóle pleców. Niewątpliwie ten problem należy do jednego z najpoważniejszych. Kolejną powtarzającą się dolegliwością są bóle nadgarstków, dłoni i przedramion. Często tego typu urazy wykluczają nas z obowiązków zawodowych na długi czas. Światowe marki postanowiły podjąć próbę, przystosowania środowiska biurowego ze względu na ergonomię tak, aby w najwyższym stopniu wykluczyć skutki uboczne długich godzin spędzanych przed komputerem. W związku z tym powstał artykuł ergonomiczny, jakim jest podpórka pod nadgarstek do klawiatury. Produkt ten jest szczególnym ratunkiem dla osób, które długimi godzinami korzystają z klawiatury komputerowej. Podstawka pod nadgarstki do klawiatury - czym się kierować w trakcie wyboru? 

 

Podkładka pod nadgarstek do klawiatury - korzyści stosowania 

podpórka przed klawiaturę Fellowes

Podpórka pod nadgarstki do klawiatury jest w stanie zapobiec wielu poważnym kontuzjom związanym z pracą biurową. Nieustanne wykonywanie tej samej czynności, w wysokim stopniu przyczynia się do powstawania urazów ergonomicznych. W grupie najczęściej wymienianych, szczególnie należy podkreślić: zespół cieśni nadgarstka. Problem ten często dotyka osób, które w pracy dużo pracują dłońmi. Zespół cieśni objawia się silnym mrowieniem, bólem dłoni oraz obrzękami. Podkładka pod nadgarstek klawiatura umożliwia nam zachowanie jednej linii, pomiędzy klawiaturą a dłońmi. W rezultacie nasze nadgarstki są w wysokim stopniu odciążone. Podstawka pod nadgarstki do klawiatury jest szczególnie doceniana w środowiskach redakcyjnych i biurowych. 

 

Podpórka pod nadgarstek klawiatura - rodzaje 

Podpórka pod nadgarstki klawiatura w podstawowym podziale najważniejszym parametrem niewątpliwie będzie tworzywo, z którego została wykonana podkładka pod nadgarstek do klawiatury. 

Podpórka pod nadgarstki do klawiatury - budowa: 

  • podstawka pod nadgarstki do klawiatury wykonana z pianki
  • podpórka pod nadgarstek do klawiatury wykonana z plastiku, wypełniona żelem (produkt wyjątkowo dobrze dostosowuje się do ruchu dłoni. Przyjemna powłoka zapewnia komfort pracy na długie godziny)
  • podpórka pod nadgarstki klawiatura wykonana z materiału zawierającego w składzie Lycrę.
  • podpórka pod nadgarstki do klawiatury wykonana z silikonu


W trakcie wyboru podpórka pod nadgarstek do klawiatury warto również zwrócić szczególną uwagę na powłokę. Niektóre podpórki marki Fellowes, zostały wzbogacone w antybakteryjną powłokę Microband, która zapobiega rozwojowi szkodliwych drobnoustrojów. Powłoka Microband dodatkowo charakteryzuje się wysoką odpornością na zniszczenia oraz nieprzyjemny zapach. Kolejnym atutem porządnej podkładki pod nadgarstek jest antypoślizgowa podstawa. Pamiętajmy, aby szczegółowo sprawdzić każdy z tych parametrów, ponieważ w wysokim stopniu wpłyną one nie tylko na jakość naszego artykułu ergonomicznego, ale i również na jakość naszej pracy. 

Filtry