pokaż: Widok listy produktów:

Podnóżki i podpórki na plecy

(17)

Spędzając całe dnie w pozycji siedzącej, bardzo często można nabawić się problemów z kręgosłupem. Ciężko skupić się na pracy, kiedy silny ból co chwilę daje o sobie znać. Mamy na to sposób! Prezentujemy podnóżki pod biurko i podkładki pod plecy, dzięki którym Twoje ciało zostanie odciążone, a Tobie będzie znacznie wygodniej.

Praca w biurze, mimo że nie wiąże się zazwyczaj z wysiłkiem fizycznym, może okazać się ryzykowna dla zdrowia. Dlaczego? Siedząc przez osiem lub nawet więcej godzin dziennie, znacznie obciąża się swoje plecy, które z czasem staną się obolałe, podobnie jak kark czy ramiona. Sprawdź proponowane przez nas podnóżki pod biurko oraz podpórki ergonomiczne na krzesło. Przekonasz się, o ile wygodniejsze będzie Twoje stanowisko pracy.

Zwiększ komfort swojej pracy

To, w jaki sposób siedzisz przy biurku, w dużej mierze wpływa na kondycję Twojego kręgosłupa. Nieprawidłowa postawa może sprawić, że po pewnym czasie zaczniesz odczuwać ból przeszkadzający Ci w komfortowym wykonywaniu pracy. Powinieneś zatem zadbać o właściwe ułożenie swoich pleców, a także stóp. Kąt pomiędzy kolanami a udami powinien wynosić około 90 stopni. Prezentujemy podnóżki pod biurko, dzięki którym będzie Ci łatwiej utrzymać taką pozę. Wybieraj z kilku modeli dostępnych w naszym sklepie: standardowych czy ergonomicznych.

Podstawka czy podpórka?

Na właściwą postawę w pozycji siedzącej wpływa także ułożenie oparcia fotela. Jeśli nie jest ono prawidłowo ustawione, ciężko będzie Ci zachować właściwe ułożenie pleców i nóg. W przypadku, gdy dane siedzisko nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, możesz postawić na wygodne podpórki na krzesło. Wspierają one odcinek lędźwiowy kręgosłupa, działając jak amortyzator.

Sprawdź także inne nasze produkty, takie jak krzesła biurowe, tonery do kserokopiarek, artykuły do pisania i wiele innych.

Filtry zwiń rozwiń

Cena brutto

Producenci
więcej >
Bieżnik na płozach
więcej >
Blokada pozycji nachylenia
więcej >
Ilość poziomów wysokości
więcej >
Regulacja kąta nachylenia
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
System napinający Tri-Tensioning
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Certyfikat
więcej >
Materiał
więcej >
Ergonomiczny kształt
więcej >
Kolekcja
więcej >
Technologia
więcej >