• 22 255 95 55

Podnóżki Fellowes

Podnóżki Fellowes to pomoc w prawidłowej organizacji biura ze względu na ergonomię. Pomogą nam uniknąć niepożądanych konsekwencji zdrowotnych.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: FELLOWES

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
fellowes czarny podnóżek

Fellowes podnóżki biurowe

Zachowanie zasad ergonomii w miejscu pracy w wysokim stopniu wpływa na jakość wykonywanych obowiązków. Prawidłowa organizacja ze względu na ergonomię pomoże nam uniknąć niepożądanych konsekwencji zdrowotnych. Szczególnych starań, powinni dokładać wszyscy pracodawcy, ponieważ to im powinno zależeć na jak najdłuższej sprawności oraz na, jak najwyższym standardzie i poczuciu satysfakcji z pracy pracowników. Ważnymi produktami ergonomicznymi, które powinny się znaleźć w każdym biurze, bez wątpienia są: fotele biurowe z możliwością regulacji, podkładki pod myszy i nadgarstki, podpórki na plecy, podstawki pod laptop, podstawki pod monitory, ramiona do monitorów, czy podnóżek biurowy. Na sukces zawsze składa się wiele czynników. Tym razem jednak szczególnie skupimy się na produkcie, jakim jest podnóżek Fellowes. Ten artykuł biurowy występuje w postaci naprawdę wielu modeli, a każdy z nich charakteryzuje się konkretnymi parametrami. Możliwości jest naprawdę wiele i jedynie od nas zależy, jaki podnóżek biurowy Fellowes wybierzemy. 
 

Podnóżek Fellowes - o producencie 

Marka Fellowes od lat specjalizuje się w poprawie funkcjonalności życia pracownika biurowego. Swoją wiedzą i doświadczeniem zdobyli rzeszę zadowolonych klientów. Na całym świecie. 

O sobie mówią: „Fellowes jest globalnym producentem i dystrybutorem produktów poprawiających jakość życia w pracy, w domu i w podróży, takich jak urządzenia biurowe, rozwiązania do archiwizacji, produkty pozwalające na zarządzanie przestrzenią w biurze i domu, osobiste i profesjonalne oczyszczacze powietrza oraz akcesoria do urządzeń mobilnych.

Harry Fellowes założył firmę w 1917 roku, zaczynając od słynnych do dziś pudeł archiwizacyjnych Bankers Box. Zmiany, które zachodziły, w ówczesnej przestrzeni biurowej wpływały także na działania firmy, która rosła w coraz to nowe kategorie, takie jak akcesoria technologiczne czy innowacyjne produkty, do których zaliczyć można pierwszą niszczarkę osobistą.

Od czasów założenia firmy w Chicago w stanie Illinois Fellowes, poprzez lata, zaznaczył swoją obecność w takich krajach jak: Wielka Brytania, Kanada, Australia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Polska, Hiszpania, Singapur, Japonia, Korea, Chiny i Rosja. Dziś jest światową firmą, która zatrudnia ponad 1700 osób.


Podnóżek biurowy Fellowes - najpopularniejsze modele 

Jak wcześniej wspomnieliśmy marka Fellowes, odpowiedzialna jest za dystrybucję wielu artykułów biurowych, które usprawniają codzienne funkcjonowanie pracownika biurowego. Jednym z ich popularnych produktów biurowych, wchodzących w kategorię ergonomia niewątpliwe jest wcześniej wspomniany podnóżek ergonomiczny Fellowes. Ceny produktu różnią się od siebie znacząco, w zależności o modelu oraz jego parametrów.
 

Do najpopularniejszych, a zarazem najchętniej kupowanych produktów, należy zaliczyć: 

podnóżek felllowes biuro
 • Podnóżek Fellowes Microban Office Suites: jest to produkt wysokiej jakości, który ma możliwość regulacji kąta nachylenia od 0 do aż 30 stopni oraz trzy możliwe do ustawienia pozycje: 108, 127 oraz 146 milimetrów. Sama nazwa produktu sugeruje nam o wyjątkowo trwałej powłoce (microban), która jest odporna na starcia, a także ma właściwości antybakteryjne. Produkt ten posiada certyfikat FIRA.
 • Podnóżek Fellowes I - Spire: innowacyjny produkt, który posiada specjalną konstrukcję zapewniającą długotrwały komfort dla naszych nóg. Nowoczesny wygląd sprawia, że produkt ten jest nie tylko użytecznym dla naszego zdrowia artykułem biurowym, ale i również doskonałym wystrojem biura. 
 • Podnóżek biurowy Fellowes Foot Rocker: produkt ten posiada płynny kąt nachylenia, dzięki czemu nieustannie możemy płynnie poruszać nogami bez ograniczeń do przodu i tyłu. Dodatkowo model wzbogacono w bieżnik, który zapobiega przemieszczaniu się podnóżka Fellowes.


 

 

 

 

Podnóżek profesjonalny Fellowes ma możliwość ustawienia dwóch optymalnych wysokości: 

 • 65 milimetrów
 • 95 milimetrów
   

Dzięki czemu, niezależnie od wzrostu dostosuje się on idealnie do naszych wymagań. 
 

 • podnóżek Fellowes ergonomiczny Ultimate: został wykonany z wysokiej jakości plastiku, który umożliwia nam wygodne ułożenie stóp. Dodatkowo wypustki, które znajdują się na powierzchni, podnóżek Fellowes umożliwiają nam delikatny masaż stóp. Możliwość regulacji kąta nachylenia oraz ustawienia trzech wysokości. 
 • podnóżek Fellowes 4821: podnóżek ergonomiczny Fellowes, wykonany z wysokiej jakości tworzywa, o trwałej i solidnej konstrukcji. Wzbogacony w płynną regulację kąta nachylenia oraz regulację wysokości. Możliwość masażu stóp, dzięki wypustkom umieszczonym na zewnętrznej powierzchni podnóżka Fellowes.

 

Podnóżek profesjonalny Fellowes - zastosowanie 

Znając najpopularniejsze produkty oraz ich zastosowanie, śmiało możemy skupić się na korzyściach, jakie niesie za sobą regularne stosowanie podnóżka Fellowes. 

Podnóżek profesjonalny Fellowes - efekty stosowania: 

 1. Podnóżek profesjonalny Fellowes - zwiększa krążenie 
 2. Podnóżek Fellowes ergonomiczny - zmniejszenie bólu w dolnej części pleców 
 3. Fellowes podnóżek - pozytywnie wpływa na postawę ciała
 4. Podnóżki Fellowes - ogólna poprawa poziomu komfortu
 5. Podnóżek Fellowes - zapobiega powstawaniu poważnych kontuzji ergonomicznych 

 

Podnóżek Fellowes - misja i wartości firmy 

Marka Fellowes, jako brand nieustannie zaskakuje nas dystrybutorów swoim rozwojem oraz innowacyjnym podejściem do pojęcia ergonomii. 


Misja Fellowes: 
Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań do miejsc pracy przy zachowaniu najwyższych standardów. Naszym pragnieniem jest, by ludzie pracowali bezpieczniej, wygodniej i pewniej. Fellowes niezmiennie od dziewięciu dekad utrwala najważniejsze dla firmy wartości. Nie zostały one celowo sformułowane przez Harry Fellowes i jego dwóch synów, Johna i Folgera, a raczej zrodziły się z wypracowanych przez kilka pokoleń sposobów dbania o firmę.
 

Wierzymy, że sukces firmy to dzieło naszych pracowników. Wspólnie kierujemy się czterema podstawowymi zasadami:

 • rzetelność: uczciwie postępowanie i dotrzymywanie obietnic
 • praca zespołowa: połączenie wzajemnego szacunku z zaufaniem i wsparciem
 • pasja: nastawienie na zwycięstwo i determinacja, by być najlepszym dla naszych klientów i pracowników
 • inicjatywa: wspieranie naszych pracowników w samodoskonaleniu i rozwoju.


Produkty najwyższej jakości: 

 • zaawansowana produkcja
 • kompleksowy marketing
 • rozwiązania prosprzedażowe
 • wsparcie dla konsumenta".

Filtry

Producenci
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
Materiał
więcej >

Cena