• 22 255 95 55

Podpórki pod plecy

Podpórka pod plecy nieweluje dolegliwości związane z długimi godzinami spędzonymi w pozycji siedzącej.

Pokaż na stronie:

Długie godziny w pozycji siedzącej są najczęstszą przyczyną wszystkich problemów z kręgosłupem. Pozycja ta w wysokim stopniu obciąża, szczególnie dolny, lędźwiowy odcinek pleców. Warto, abyśmy zadbali o komfort pracy, zanim zaczną doskwierać nam skutki uboczne, spowodowane brakiem zachowania profilaktycznego. Przyjazne, ergonomiczne środowisko pracy przyczynia się do poprawy jakości wykonywanych obowiązków. Niepożądane bóle, spowodowane źle przystosowanym miejscem pracy, rozpraszają pracowników, co w rezultacie skutkuje brakiem koncentracji. Zapewne każdemu z nas, doskwierał choć raz ból w trakcie pracy. Bez dwóch zdań można stwierdzić, że jesteśmy wtedy mniej usatysfakcjonowani z wykonywanych obowiązków. Problemem tym postanowiły zająć się najlepsze światowe marki, które od wielu lat zajmują się organizacją biur ze szczególnym naciskiem na ergonomię. W rezultacie powstało naprawdę wiele artykułów ergonomicznych, które dbają o nasze zdrowie, nie tylko tu i teraz, ale i na przyszłość, o której często zapominamy w biegu codziennego dnia. W grupie produktów, które koniecznie powinny znaleźć się, w każdym miejscu pracy należy wyróżnić: podnóżek biurowy, podkładki pod myszy i nadgarstki oraz podkładki pod plecy. Podkładka pod plecy to niezwykle praktyczny artykuł ergonomiczny. Często niedoceniany, przez pracowników biurowych i w dalszym ciągu niepopularny, w takim stopniu, w jakim powinien. Podpórki pod plecy to innowacyjny produkt ergonomiczny, który zapewni nam zdrowie na długie lata. Dowiedzmy się, jaka podpórka pod plecy sprawdzi się najlepiej, uwzględniając indywidualne preferencje oraz wszystkie najważniejsze parametry. 


Oparcie do krzesła - korzyści 

podpórka pod plecy Fellowes

 

 

 

Podpórka pod plecy na fotel, stosowana regularnie, w wysokim stopniu przyczynia się do naszego komfortu oraz niesie za sobą wiele zalet. Podpórka pod plecy daje możliwość odpoczynku naszym plecom, nawet w pozycji siedzącej, poprzez zmniejszanie obciążenia kręgosłupa. W pozycji siedzącej najbardziej narażony jest odcinek lędźwiowy. Oparcie na krzesło zdecydowanie przyczynia się do poprawy kondycji naszych pleców. Oparcie fotela wyposażone w poduszkę pod lędźwie pomaga nam zachowywać odpowiednie ułożenie kręgosłupa. Podkładki pod plecy na krzesło powinny być przede wszystkim wygodne. Najlepiej, abyśmy nie sugerowali się opinią znajomych, dokonując wyboru, a przekonali się indywidualnie, która podpórka pod plecy profesjonalna będzie najlepiej dostosowana do naszych indywidualnych preferencji. Jesteśmy w stanie wyróżnić najważniejsze rzeczy, na które obowiązkowo należy zwrócić uwagę, wybierając oparcie na fotel biurowy.

 

 

 

 

 
Ergonomiczna podpórka pod plecy - na co zwrócić uwagę?

Dokonując wyboru, podkładki pod fotel na plecy, należy pamiętać, aby podkładka pod plecy nie powodowała zbyt dużego nacisku na kręgosłup. Podparcie pod plecy powinno charakteryzować się również specjalnymi wypustkami wykonanymi z plastiku lub gumy, w zależności od naszych indywidualnych preferencji. Ważnym parametrem, o którym należy pamiętać, jest to, aby podkładka pod lędźwie była łatwa w montażu i demontażu. To zdecydowanie ułatwi naszą funkcjonalność oraz wpłynie na oszczędność czasu, którą spędzilibyśmy na nieustannym poprawianiu podpórka pod plecy na fotel. Kolejną ważną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, dokonując wyboru podpórka pod plecy na fotel biurowy, jest aspekt estetyczny. Warto, aby podkładka pod plecy na krzesło pasowała wizualnie do wystroju naszego biura oraz do kolorystyki fotela biurowego. Wygląd otoczenia pracy wpływa pośrednio na nasze samopoczucie.

Podpórka pod plecy na krzesło - rodzaje

fellowes podpórka na plecy

 

 

Podpórka ortopedyczna pod plecy w wysokim stopniu poprawia komfort pracy, zapobiegając niepożądanemu bólowi. Warto, abyśmy przed dokonaniem wyboru podpórka pod plecy na krzesło biurowe, dokładnie poznali, jakie rodzaje podpórka pod kręgosłup wyróżniamy. 

Ergonomiczne oparcie na krzesło - podstawowy podział ze względu na model: 

  • podpórka pod kręgosłup lędźwiowy: odciąża odcinek lędźwiowy pleców, pomaga zachować odpowiednią postawę kręgosłupa w trakcie pracy. 
  • nakładka na oparcie fotela biurowego: odciąża równomiernie całe plecy, pomaga zachować odpowiednią postawę w trakcie wykonywania pracy siedzącej. 
     


Oparcie do fotela - ważne parametry:

  • możliwość regulacji wysokości podkładka lędźwiowa pod plecy 
  • dodatkową funkcją nakładka na oparcie krzesła biurowego jest wzbogacenie produktu, o system napinający Tri - Tensioning  
  • należy zwrócić uwagę, czy oparcie fotela biurowego ma certyfikat FIRA 
  • ergonomiczna podpórka na krzesło fotel, z uwagi na rodzaj dzieli się na: podpórka pod plecy ergonomiczna, podpórka pod plecy profesjonalna oraz podpórka pod lędźwie standardowego
  • w trakcie wyboru podkładka pod plecy na fotel biurowy, miejmy na uwadze dobór odpowiedniego rozmiaru w stosunku do wymiarów krzesła biurowego


Podkładka pod plecy na fotel - producenci, którym warto ufać

Podpórka profesjonalna Fellowes, niewątpliwie jest produktem wysokiej jakości, który podbija nie tylko rynki Europejskie, ale i również światowe. Podpórka lędźwiowa pod plecy marki Fellowes to gwarancja jakości popartej niską ceną. 


Podpórka pod plecy Fellowes - poznaj najpopularniejsze produkty producenta 

Fellowes podpórka pod plecy Professional Series: potrójne mocowanie Tri-Tachment™ zapewnia stabilność i eliminuje przesuwanie się podpórki na krześle. Trzyczęściowa poduszka w odcinku lędźwiowym kręgosłupa zapewnia jego optymalne podparcie oraz dostosowuje się do kształtu pleców. Jej trzyczęściowe podparcie lędźwiowe rozszerza się i kurczy do naturalnej krzywej pleców, a w pełni regulowana konstrukcja pozwala na dopasowanie większości krzeseł biurowych. Ten produkt posiada również wbudowaną antybakteryjną powłokę Microban, która uniemożliwia rozwój szkodliwych bakterii przez cały okres użytkowania. 

Przenośna podpórka lędźwiowa I-Spire: zapewnia komfort plecom, ma nowoczesny, stylowy design co sprawia, że idealnie nadaje się do każdego domowego biura. Regulowany pasek z wytrzymałą klamrą utrzymuje poduszkę lędźwiową na miejscu, z oddychającą tkaniną siatkową dla lepszego komfortu osobistego.


Podpórka pod plecy opinie

Podkładka lędźwiowa pod plecy na krzesło cieszy się pozytywnymi opiniami wśród osób, które regularnie stosują produkt - podkładka pod plecy do fotela. Znaczna część użytkujących zauważyła zdecydowane odciążenie oraz mniejszy nacisk na kręgosłup. Ergonomiczna podpórka pod plecy na krzesło to inwestycja w zdrowie, które nie ma ceny. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >

Cena