• 22 255 95 55

Podstawki pod komputer

Półka na komputer jest często stosowanym artykułem biurowym w wielu miejscach pracy oraz domach. Głównym zastosowanie podstawki pod komputer jest estetyczna i ergonomiczna organizacja miejsca pracy.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ: Na komputer

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Podstawa pod komputer 

podstawka pod komputer czarna Fellowes

Długie godziny spędzane za biurkiem nie należą do najłatwiejszej prac, jakby mogło wydawać się dla wielu grup zawodowych. Jako pracownicy biurowi jesteśmy w wysokim stopniu narażeni na wiele poważnych kontuzji ergonomicznych, spowodowanych niestosowaniem podstawowych zasad przyjaznego środowiska pracy. Ponadto warto również wspomnieć o ważnym aspekcie, jakim jest zachowanie estetyki oraz organizacji przestrzeni biurowej w odpowiedni sposób. W wielu miejscach pracy, biura nie należą do największych. Dlatego warto, w jak najlepszy sposób zadbać o zagospodarowanie przestrzeni, aby zaoszczędzić jak największą ilość miejsca. W tym celu powstał szereg artykułów biurowych. Wśród najpopularniejszych z nich należy wyróżnić takie produkty jak: stanowiska pracy sit - stand, uchwyty na dokumenty, czy podstawki pod komputer. Jakie zalety niesie za sobą stosowanie podstawki pod komputer? Jak dobrać odpowiedni oraz czy warto się sugerować?

 

Podstawka pod komputer - praktyczne zastosowanie 

Półka na komputer jest często stosowanym artykułem biurowym w wielu miejscach pracy oraz domach. Głównym zastosowanie podstawki pod komputer jest estetyczna organizacja miejsca pracy. Podstawa pod komputer umożliwia nam łatwe przemieszczanie komputera bez obaw przed porysowaniem podłogi. Dodatkowo regulowana wysokość podstawki pod komputer ogranicza częste schylanie się, co sprawia, że jesteśmy w stanie zaliczyć go do grupy produktów ergonomicznych. Podstawka pod komputer w zależności od naszych indywidualnych preferencji ma możliwość ustawienia odpowiedniej wysokości. Kolejną zaletą podstawka pod komputer jest jego rozmiar, półka na komputer nie zajmuje dużo przestrzeni oraz pomaga nam zagospodarować przestrzeń w jak najlepszy możliwy sposób.


Półka na komputer - budowa 

półka pod komputer

Materiał zewnętrzny podstawki pod komputer przeważnie wykonywany jest z plastiku. Niektóre podstawki pod komputer posiadają metalowe elementy, które świadczą o wyższej jakości produktu. Dużym udogodnieniem w budowie produktu jest możliwość regulacji nie tylko wysokości, ale i również szerokości półki na komputer. Kółka podstawki pod komputer wzbogacone zostały o blokadę, dzięki czemu unikniemy przemieszczania się artykułu ergonomicznego. Dokonując zakupu, podstawka pod komputer stacjonarny pamiętajmy, aby zwrócić uwagę na maksymalne obciążenie, które jest w stanie utrzymać podstawa pod komputer. Ten parametr w wysokim stopniu zadecyduje o tym, czy konkretny model komputera będzie odpowiedni.

 

Podstawa pod komputer popularne kolory: 

  • podstawki pod komputer czarne
  • podstawa pod komputer szara
  • półka na komputer biała 
     

Częstymi produktami, wybieranymi z tej grupy produktów są również podstawki pod monitor lub podstawki pod laptopa

Filtry

Producenci
więcej >
Materiał
więcej >
Regulacja wysokości
więcej >
Wentylowana powierzchnia
więcej >
Wbudowany wentylator
więcej >
Regulowany kąt nachylenia
więcej >
System organizacji kabli
więcej >
Wbudowany HUB USB
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena