• 22 255 95 55

Półki na dokumenty

Półki na dokumenty przystosowane są rozmiarem do formatu A4, a więc idealnie zmieszczą się na nich wszystkie standardowe dokumenty – kartki papieru, zeszyty, notatniki i skoroszyty. Można tworzyć z nich moduły, układając jedną na drugiej, dzięki czemu zyskuje się większą przestrzeń do przechowywania i oszczędza się miejsce na biurku.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Półki na dokumenty do Twojego biura

Dobra organizacja biura i porządek to podstawa, jeżeli chcemy, aby pracowało nam się lepiej, przyjemniej i efektywniej. Biuro jest miejscem, w którym wciąż namnaża się dokumentów, nawet w erze współczesności, kiedy możemy przechowywać je na dysku komputera. Na biurkach pracowników nierzadko piętrzą się faktury, kartki z notatkami i rozpisane projekty. Bardzo trudno jest znaleźć to, czego akurat potrzebujemy, kiedy musimy szukać wśród setek innych kartek. 

Rozwiązaniem prostym i skutecznym są półki na dokumenty, czyli niewielkie pojemniki przeznaczone do postawienia na biurku lub półce czy też schowania w szafce. Półki na dokumenty przystosowane są rozmiarem do formatu A4, a więc idealnie zmieszczą się na nich wszystkie standardowe dokumenty – kartki papieru, zeszyty, notatniki i skoroszyty. Można tworzyć z nich moduły, układając jedną na drugiej, dzięki czemu zyskuje się większą przestrzeń do przechowywania i oszczędza się miejsce na biurku. Alternatywą dla półek modułowych są już gotowe półki na dokumenty z wysuwanymi szufladami dopasowanymi do wysokości segregatorów A4.

Półka na dokumenty - rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Jeżeli zależy Ci na jeszcze większej oszczędności miejsca, chcesz, aby na Twoim biurku nie było nic oprócz komputera i kubka z kawą, możesz zdecydować się na wiszące półki na dokumenty. Są one przeznaczone do instalacji ściennej z możliwością wykorzystania pojedynczo lub w zestawie.

Proponujemy Ci ponadto inne ciekawe i praktyczne rozwiązania, a wśród nich dystanser do półek zwiększający wysokość. Tworzy on funkcjonalną przestrzeń i ułatwia dostęp do półek. Polecamy również magnetyczne półki na dokumenty przeznaczone do montażu naściennego na metalowych powierzchniach. Dzięki tym i innym akcesoriom zapanujesz nad porządkiem w swoim biurze. Stworzysz przestrzeń praktyczną, funkcjonalną i uporządkowaną, a to sprzyja kreatywnemu myśleniu!

Filtry

Producenci
więcej >
Antypoślizgowa podstawa
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Etykieta wymienna
więcej >
Format
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Kolor
więcej >
Maksymalne obciążenie [kg]
więcej >
Położenie otworu
więcej >
Przegrody
więcej >
Wymiary pojedynczej szuflady [mm]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Wyższe ścianki boczne
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność jednego przedziału [mm]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena