• 22 255 95 55

Przekładki do segregatora

Przekładki pozwalają nam sprawnie, wygodnie i w komfortowy sposób segregować różnego typu dokumenty. Przekładki kartonowe wąskie wykonane są z mocnego i trwałego oraz ekologicznego kartonu. Przekładki te występują w różnych barwach. Przekładki kartonowe mogą być wpinane zarówno w poziomie, jak i pionie co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Możemy nanieść na nie opisy, które widoczne będą po zamknięciu segregatora.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Prawidłowa organizacja biura to dla wielu pracodawców niemałe wyzwanie. Często drobne niedociągnięcia w strukturach firmy sprawiają, że praca całego zespołu zaczyna przebiegać znacznie wolniej. Wiele firm dokłada wszelkich starań, aby zapewnić komfort pracy o jak najwyższym standardzie. Jednak jedynie od nas zależy jak wykorzystamy tą wiedzę, którą nam przekazują. W związku z zapotrzebowaniem na rynku istnieje aktualnie szereg artykułów biurowych, które ułatwiają nam pracę. Do grupy tych produktów niewątpliwie należą: segregatory, koszulki na dokumenty. W organizacji i segregacji niezbędna będzie również zakładka do segregatora. Ten mały artykuł biurowy jest nie tylko estetycznym dodatkiem do segregatorów, ale i również praktycznym gadżetem, który w znacznym stopniu ułatwi naszą pracę. Dowiedzmy się jakie przekładki na dokumenty wybierać, czym się kierować oraz na które parametry zwrócić szczególną uwagę. 

 

Przekładki do segregatora - zastosowanie

przekładki w biurze

Zakładki do segregatora są stosowane w niemalże każdej firmie, placówce, czy wszelkiego rodzaju innych instytucjach jak sądy (przekładki do kartotek). Przekładki do dokumentów pomagają nam w organizacji biura. Dzięki nim w sposób ciekawy możemy zaznaczyć bądź też oddzielić dokumenty od siebie. Oprócz tradycyjnej, doskonale nam znanej przekładki do segregatora z koszulkami na rynku dostępnych jest znacznie więcej innych modeli o równie ważnym zastosowaniu. Jednym z takich artykułów biurowych są przekładki do kołozeszytu. To rozwiązanie to ciekawy pomysł na segregację naszych notatek. Jest to naprawdę duże ułatwienie, które skutecznie zastąpi kolorowe karki samoprzylepne. Zatrzymajmy się na chwilę przy produkcie jakim są kartki samoprzylepne. Ich odpowiednikiem możemy nazwać przekładki samoprzylepne. Często oba te produkty stosowane są przemiennie. Jest to łatwy sposób na oznaczenie i opisanie dokumentów. Jednak nieznacznie mniej trwały niż jego poprzednika. 

 

Zakładki do segregatora - format i budowa

Przekładki biurowe charakteryzują się szeroką różnorodnością pod względem budowy formatów, czy kolorów. Niektórzy nawet tworzą swoje własne przekładki do segregatora. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo, ale żeby wybrać odpowiedni model dostosowany do naszych preferencji powinniśmy dokładnie poznać wszystkie parametry wchodzące w skład budowy poszczególnych rodzajów zakładki do segregatora. Pierwszym kluczowym parametrem na który należy zwrócić szczególna uwagę jest format przekładki do dokumentów. Wszystkie zakładki indeksujące do segregatora zostały zaprojektowane tak, aby w zależności od potrzeby mogły dopasować się do poszczególnych rodzajów koszulek na dokumenty i segregatorów. 

Przekładki indeksujące - podział ze względu na format: 

przekładki esselte

Przekładki papierowe do segregatora cechują się szeroką różnorodnością ze względu na budowę. Ten parametr w wysokim stopniu wpływa na jakość przekładki do segregatora oraz decyduje o jego odporności na wszystkie niepożądane czynniki zewnętrzne.

Przekładki biurowe - podział ze względu na tworzywo: 

 • przekładki do segregatora wykonane z trwałej folii pp 
 • przekładki do segregatora wykonane z kartonu wykończonego folią pp 
 • przekładki do segregatora  wykonane z preszpanu 
 • przekładki kartonowe


Kolejnym istotnym podziałem jest rodzaj opisu przekładki na dokumenty.
 

Przekładki segregator - rodzaje 

 • przekładki do dokumentów z kartą opisową (karta umożliwia nam łatwa segregację poszczególnych dokumentów)
 • przekładki do dokumentów z perforacją (możliwość wpięcia przekładki do segregatora) 
 • przekładki do dokumentów bez karty opisowej (umożliwiają nam podział dokumentów)
 • przekładki kolorowe do segregatora z indeksami (możliwość dostosowanie ilości kartek z oznaczeniami do naszych indywidualnych potrzeb)
 • przekładki kolorowe Leitz z możliwością nadrukowania spersonalizowanego tekstu w programie stworzonym przez firmę. 

   

Przekładki segregator - przekładki kolorowe, rodzaje

Kolorowe przekładki do segregatora są najchętniej wybieranym artykułem biurowym w celach indeksowania. Różnorodna kolorystyka umożliwia nam łatwa i sprawną identyfikację poszczególnych dokumentów. Przekładki kolorowe są nie tylko pomocnym artykułem biurowym w organizacji dokumentów, ale i również estetycznym dodatkiem, który uzupełni nasze dokumenty o najmniejszy detal.

 

Przekładki indeksujące do segregatora - sprawdzeni producenci, niska cena 

Cenimy produkty, które cieszą się zaufaniem klientów od wielu lat. Warto ufać markom, które swoim wieloletnim doświadczeniem w branży papierniczo-biurowe udowadniały, że to pasja do zaspokajania potrzeb pracownika biurowego zawsze jest na pierwszym miejscu.

 Główni Dystrybutorzy: 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura kartonu [g/m2]
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Indeks
więcej >
Kolor
więcej >
Laminowany indeks
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena