• 22 255 95 55

Przekładki DONAU

Funkcjonalne kolorowe przekładki do segregatora Donau pozwalają na posegregowanie dokumentów według określonych kryteriów. Dzięki nim wszelkie pisma są ułożone we właściwy sposób, a wyszukiwanie konkretnego dokumentu nie stanowi najmniejszego problemu.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: DONAU

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Przekładki do segregatora Donau

Duża ilość kartek znajdujących się w segregatorze sprawia, że wyszukiwanie jednego dokumentu może być czasochłonne. Marka Donau przygotowała jednak świetne rozwiązanie tego problemu. Kolorowe przekładki do segregatora Donau są doskonałym sposobem na zachowanie porządku w dokumentach umieszczonych w segregatorze. Dzięki nim możliwe jest oddzielenie arkuszy według ustalonych kryteriów. Przekładki do segregatora Donau sprawiają, że ważne dokumenty nie gubią się w stosie innych kartek. Wytrzymałe i trwałe pozwalają na łatwe umieszczenie ich we wnętrzu dowolnie wybranego segregatora. Dostępne są w wielu wariantach, które dopasować możemy do własnego gustu oraz potrzeb. 

 

Przekładki do segregatora Donau – właściwości

Wytrzymałość oraz ciekawy design to kwestie, które od razu rzucają się w oczy w przypadku przekładek do segregatora Donau. Dostępne są w dwóch wersjach ze względu na materiał, z którego są wykonane. Przekładki kartonowe są odpowiednio sztywne, co zapewnia im wytrzymałość i trwałość. Pozwalają ponadto na bezproblemowe podpisanie ich, dzięki czemu od razu wiemy, czego dotyczy dana kategoria dokumentów. Przekładki plastikowe wyprodukowane są natomiast z folii polipropylenowej, która jest wysoce odporna na uszkodzenia, a przez to daje gwarancję długiego użytkowania.

 

Przekładki do segregatora Donau – rodzaje 

Przekładki do segregatora Donau

Przekładki do segregatora to prosty, jednak niezwykle przydatny artykuł. Przygotowane przez markę Donau przekładki odpowiadają na wszelkie oczekiwania klientów. Oferta marki Donau obejmuje bowiem kilka rodzajów przekładek do segregatora. Wśród nich wymienić można:

  • Przekładki numeryczne Donau – dzięki nim możliwe jest ułożenie dokumentów według określonej numeracji. Przykładowe warianty przewidują numery od 1 do 5 oraz od 1 do 10. Numery oznaczone na kolorowych indeksach sprawiają, że wyszukiwanie interesującej nas kategorii przebiega w szybki sposób
  • Przekładki alfabetyczne Donau – pozwalają na łatwe i sprawne segregowanie dokumentów oraz ułożenie ich według kolejności alfabetycznej. Sprawdzą się zatem np. w przypadku dokumentów zawierających nazwiska czy nazwy firm
  • Przekładki wąskie 1/3 A4 Donau – umożliwiają oznaczenie ich w dowolny sposób i zapewniają wygodę podczas przekładania dokumentów znajdujących się w segregatorze. Ich wielkość odpowiada 1/3 kartki formatu A4. Ponadto przekładki te posiadają 4 dziurki, które pozwalają na wpięcie ich do segregatora na różne sposoby

 

Donau – o producencie

Początki marki DONAU sięgają 1954 roku, kiedy w Wiedniu powstała firma DONAU-Plastik. Od tego czasu oferta marki stale się poszerza, obejmując artykuły biurowe oraz szkolne. Do najpopularniejszych produktów marki należą segregatory z kolekcji Master, które codziennie pomagają w porządkowaniu dokumentów w tysiącach biur. Marka DONAU ma jednak do zaoferowania również szereg innych produktów, z którymi warto się zapoznać. Należą do nich m.in. artykuły do pisania, półki na dokumenty, bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące. Wszystkie w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy efektywności i wydajności pracy biurowej.

Filtry