• 22 255 95 55

Przekładki do segregatora A5

Przekładki do segregatora A5 umożliwiają nam łatwą segregację dokumentów. W zależności od naszych preferencji dystrybutorzy oferują nam przekładki z możliwością opisu lub bez karty opisowej. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: A5

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Przekładki do segregatora są praktycznym artykułem biurowym, który umożliwia nam sprawną organizację naszego miejsca pracy. Przy ich użyciu, jesteśmy w stanie zadbać o najmniejszy szczegół naszych dokumentów. Przekładki to niewątpliwie mały, ale zarazem jakże niezbędny artykuł biurowy. Oprócz tradycyjnego najbardziej spopularyzowanego formatu A4 jesteśmy w stanie wyróżnić, również te mniej standardowe, jak przekładki A5, czy A4 maxi. Przekładki do segregatora A5 sprawdzą się świetnie w momencie, gdy chcemy poddać segregacji notatki lub dokumenty o mniejszym formacie. 
 

Przekładka A5 - zastosowanie 

Przekładki A5 to najchętniej wybierany produkt z tej kategorii zaraz po przekładkach A4 do segregatorów. Ten niewielkich rozmiarów przedmiot, w znacznym stopniu może ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Prawidłowo prowadzona archiwizacja oszczędza nam wiele czasu i nerwów poświęconych na próby odnajdywania zawieruszonych dokumentów. Przekładki do segregatora A5 charakteryzują się szerokim podziałem ze względu na kolorystykę i zróżnicowaną ilość poszczególnych parametrów.
 

Przekładki A5 - rodzaje

indeksy przekładka

Podobnie jak w przypadku przekładek do segregatorów A4 tak i tym razem jesteśmy w stanie wymienić szereg parametrów, które wpływają na ostateczną jakość produktu. Przekładka A5 będzie miała znacznie mniejszy podział niż ta, o formacie A4. Nie zmienia to jednak faktu, że aby dokonać przemyślanego zakupu, warto poznać podstawowe różnice pomiędzy poszczególnymi produktami. 

Ważnym parametrem zakładki do segregatora A5 jest tworzywo. Ten parametr wysokim stopniu zadecyduje o trwałości i odporności na czynniki zewnętrzne naszego artykułu biurowego. 

Przekładki do segregatora A5 - budowa:

  • przekładki do segregatora A5 pp (folia polipropylenowa) 
  • przekładki do segregatora A5 wykonane z kartonu wykończonego folią pp 
  • przekładki do segregatora A5 wykonane z preszpanu 
  • przekładki kartonowe A5

 

Ciekawym modelem przekładki A5 jest produkt Durable wykonany z kartonu, w poziomie, zawierający przekładki:

  • A-Z, 25 części
  • A-Z, 50 części 
  • 0-31 
  • Januar - December 


Produkt ten zawiera aż 25 kart oraz ma możliwość wymiany etykiet i okienek. 
W zależności od naszych indywidualnych preferencji dystrybutorzy oferują nam  przekładki A5 z możliwością opisu lub te bez karty opisowej. Niektóre przekładki A5 mają również możliwość wpięcia ich do segregatora. Opcji i możliwości jest naprawdę wiele. 
 

Przekładki do segregatora A5 - sprawdzeni dystrybutorzy, niska cena 
Niezwykle ważne jest, aby produkty, które wybieramy pochodziły zawsze od sprawdzonych producentów z wieloletnim doświadczeniem branżowym. 

Dlatego wspieramy takie marki jak:

Marki te, swoją pracą przez lata zdobyły zaufanie rzeszy zadowolonych klientów i partnerów.  

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura kartonu [g/m2]
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Indeks
więcej >
Kolor
więcej >
Laminowany indeks
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena