• 22 255 95 55

Przekładki plastikowe

Przekładki pozwalają nam sprawnie, wygodnie i w komfortowy sposób segregować różnego typu dokumenty. Posiadają dużą ilość uniwersalnych otworów, co pozwala na łatwe wpięcie ich do segregatora. Dzięki zastosowaniu przekładek odnalezienie konkretnego dokumentu będzie trwało zaledwie chwilę. Przekładki plastikowe wykonane zostały z bardzo trwałego tworzywa PP. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Organizacja miejsca pracy nie należy do najłatwiejszych zadań pracowników biurowych. Na sprawne funkcjonowanie obiegu dokumentów i ich trwałą archiwizację ma wpływ naprawdę wiele czynników, które dają nam negatywny lub pozytywny rezultat. W całym tym procesie istnieje szereg artykułów biurowych, które używane w sposób prawidłowy znacznie usprawniają funkcjonowanie biur. Do najważniejszych produktów, które odgrywają istotną rolę w procesie organizacji biura, bez wątpienia należą: koszulki na dokumenty oraz segregatory. Warto też, abyśmy pomyśleli o tym, w jaki sposób chcielibyśmy segregować naszą dokumentację. W tym celu niezwykle przydatne okażą się przekładki do segregatora plastikowe. Poznajmy praktyczne zastosowanie przekładki pp.


Przekładki plastikowe - zastosowanie

przekładki leitz kolorowe

Przekładki do segregatora plastikowe należą do jednego z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli spośród wszystkich innych dostępnych na rynku.  Charakteryzują się one wysoką odpornością na zalanie i zabrudzenia, wszystko to ze względu na ich śliską powierzchnię, którą zostały wykończone. Przekładki plastikowe do segregatora swoje zastosowanie znajdują w organizacji dokumentów biurowych. Umożliwiają nam oznaczanie oraz indeksowanie poszczególnych części dokumentacji. Dzięki nim jesteśmy w stanie sprawnie odnaleźć konkretny przedział dokumentów, którym jesteśmy zainteresowani. Tak zorganizowana przestrzeń segregatora zdecydowanie usprawni naszą pracę oraz zapewni nam komfort w trakcie wykonywania codziennych czynności. Dodatkowo przekładki plastikowe są ciekawym gadżetem biurowym, który oprócz swojej praktycznej strony posiada również tą estetyczną. Wybór ze względu na kolory jest naprawdę szeroki. Także bez problemu każdy znajdzie przekładki pp dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb. 


Przekładki plastikowe do segregatora - rodzaje

Przekładki z tworzywa sztucznego dostępne są w postaci wielu modeli. Podstawowym podziałem, który wyróżniamy, jest ten ze względu na format. Niezwykle ważne jest, aby przekładki plastikowe dostosowane były do formatu segregatora na dokumenty. W ten sposób poprawimy widoczność wpiętej przekładki pp


Przekładki plastikowe - formaty: 

  • przekładki plastikowe A4 maxi 
  • przekładki plastikowe A4
  • przekładki plastikowe A5

 

W zależności od naszych indywidualnych potrzeb organizacyjnych jesteśmy w stanie wyróżnić kilka podstawowych rodzajów przekładki z tworzywa sztucznego. 

przekładki


Przekładki plastikowe - podział ze względu na budowę: 

  • przekładki plastikowe z kartą opisową (karta umożliwia nam łatwa segregację poszczególnych dokumentów) 
  • przekładki plastikowe z perforacją (możliwość wpięcia przekładki do segregatora) 
  • przekładki plastikowe bez karty opisowej (umożliwiają nam podział dokumentów)
  • przekładki plastikowe z indeksami (możliwość dostosowanie ilości kartek z oznaczeniami do naszych indywidualnych potrzeb)


Ciekawym faktem jest to, że marka Leitz jako pierwsza wprowadziła na rynek przekładki z możliwością indywidualnego druku na komputerze za pośrednictwem formularza umieszczonego na ich oficjalnej stronie. To innowacyjny sposób na spersonalizowanie przekładki pp według naszych potrzeb. 
 

Plastikowe przekładki do segregatora - sprawdzeni producenci, niska cena

Niewątpliwie ważne jest, aby produkty, które wybieramy cechowały się nie tylko niską ceną, ale i również stosunkowo wysoką jakością. Dlatego też stawiamy na marki, które swoją wieloletnią historią i pracą zdobyły grono zaufanych klientów i selektywnie je powiększają. 


Główni dystrybutorzy - im warto zaufać: 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Indeks
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena