• 22 255 95 55

Pudła zbiorcze archiwizacyjne

Pudła zbiorcze archiwizacyjne pozwalają na przechowywanie wszelkich archiwizowanych dokumentów w jednym miejscu. Są dobrym sposobem na magazowanie papierowych arkuszy, a także innych istotnych przedmiotów. Dzięki nim dokumentację można posegregować i w bezpieczny sposób chronić przed wilgocią i kurzem. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Pudła zbiorcze archiwizacyjne

Odpowiednie składowanie dokumentów w biurze pozwala na usystematyzowaną pracę oraz działanie w sposób zorganizowany. Kiedy wszystkie ważne pisma są magazynowane i posegregowane w jednym miejscu, to dużo łatwiejsze jest wyszukiwanie konkretnego dokumentu wśród setek innych papierowych arkuszy. Właściwy proces archiwizacji dokumentów to wyjątkowo proste i przyjemne zadanie z solidnymi archiwizacyjnymi pudłami zbiorczymi. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne przechowywanie wszystkich ważnych papierowych arkuszy w jednym miejscu. Marki Leitz, Q-Connect oraz Donau przygotowały wspaniałe pudła archiwizacyjne zbiorcze, które przysłużą się podczas robienia porządków w dokumentach.

 

Pudło zbiorcze archiwizacyjne – rodzaje i możliwości

Pudło zbiorcze archiwizacyjna Q-Connect

Wygodne archiwizacyjne pudła zbiorcze są solidne i funkcjonalne, a wpływ na to ma kilka elementów. Każde z nich wykonane jest z wytrzymałego kartonu, który powoduje, że pudła charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Na komfort ich użytkowania wpływają natomiast uchwyty lub otwory, które pozwalają na łatwe przenoszenie. Wśród porządnych, wytrzymałych pudeł archiwizacyjnych wyróżnić można:

  • Zbiorcze pudło archiwizacyjne Leitz – pudła archiwizacyjne Leitz wyróżniają się przede wszystkim stylowym wyglądem i dzięki temu rewelacyjnie prezentują się na półce. Wyprodukowane są z mocnego kartonu, który dodatkowo pokryty jest kolorowa okleiną. Wygodne, a jednocześnie niezwykle gustowne metalowe uchwyty pozwalają na łatwe przenoszenie archiwizowanych dokumentów
  • Zbiorcze pudło archiwizacyjne Q-Connect – estetyczne pudła zaprojektowane przez markę Q-Connect wykonane są z grubej tektury o wysokiej gramaturze. Ich wzmocniona konstrukcja dna pozwala na bezproblemowe przechowywanie i przenoszenie zawartości nawet 6 sztuk segregatorów. Dzięki ściankom opisowym możliwe jest łatwe podpisanie zawartości pudła, co umożliwia łatwą identyfikację dokumentów wśród wielu zbiorczych pudeł archiwizacyjnych
  • Zbiorcze pudło archiwizacyjne Donau – wyróżnia się bezkwasową recepturą kartonu, z którego jest wykonane, dlatego też nie wpływa na szybszy rozkład papieru. Podobnie jak pudła archiwizacyjne Q-Connect posiadają wygodne otwory, które dają możliwość przenoszenia nawet najbardziej obciążonych pudeł. Estetyczny wygląd sprawia, że wyglądają świetnie nie tylko w archiwum, ale również w każdej przestrzeni biurowej

 

Pudła zbiorcze archiwizacyjne – o producentach 

Zbiorcze pudła archiwizacyjne produkowane są przez marki takie jak Leitz, Q-Connect oraz Donau. Firma Leitz znana jest przede wszystkim jako innowacyjna marka, która posiada aż 140-letnią tradycję. Produkty Leitz wyróżniają się przede wszystkim poprzez zastosowanie wygodnych rozwiązań oraz oryginalnego nowoczesnego wzornictwa. Przykładami produktów marki Leitz są zszywacze, dziurkacze, pudła archiwizacyjne oraz segregatory.

Q-Connect to marka, która łączy wysokiej jakości produkty z atrakcyjną ceną i z tego względu doceniana jest przez miliony użytkowników na całym świecie. Pomaga w występujących na co dzień potrzebach i pozwala na szybkie i wydajne wykonywanie zadań.

Marka Donau powstała z kolei w 1954 roku i od tego czasu znacznie się rozwinęła dzięki produkcji wspaniałych artykułów biurowych oraz szkolnych. Produkty do archiwizacji marki Donau to przede wszystkim solidne segregatory oraz wytrzymałe pudła archiwizacyjne, które codziennie pomagają w porządkowaniu dokumentów w tysiącach biur. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Typ
więcej >
Produkt bezkwasowy
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Zamykane wieko
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność teczek
więcej >

Cena