• 22 255 95 55

Ramki magnetyczne

Nowoczesny sposób na zaprezentowanie informacji w biurze i nie tylko. Temu właśnie służą ramki magnetyczne A4 i ramki magnetyczne A3.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: DURABLE

Pokaż na stronie:

Ramki magnetyczne

 
Ramki magnetyczne to wygodny i bezproblemowy sposób na umieszczenie informacji w miejscach, w których niemożliwe jest użycie gwoździ czy taśmy klejącej, która najczęściej wygląda nieestetycznie i nieprofesjonalnie, szczególnie w biurach. Taką ramkę możesz umieścić na powierzchni magnetycznej, którą umieszcza się na dowolnej płaskiej powierzchni takiej jak szyba, okno czy ściana. Bardzo dużą zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość ponownego odklejenia jej i przeniesienia w inne miejsce bez utraty jakości. Wystarczy, że powierzchnię magnetyczną umieścisz na dowolnej gładkiej i twardej powierzchni, która jest uprzednio oczyszczona z tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń. 
Największą zaletą ramek magnetycznych jest łatwość i szybkość zmiany treści w niej umieszczonej. Wystarczy odchylić przednią ścianę magnetyczną i zmienić kartę, która znajdowała się w środku na inną. Ramkę możesz powiesić w biurze w dowolnym miejscu, na przykład w takim, w którym zwykle umieszczasz informacje istotne dla wszystkich pracowników i które często się zmieniają. Dzięki temu jasno wyznaczysz przestrzeń, w której twoi współpracownicy lub pracownicy powinni szukać istotnych dla nich informacji. A przy okazji zastosowanie takiego rozwiązania jest estetyczne i przejrzyste. 
 

Dostępne rozmiary ramek magnetycznych

 
W sklepie dlabiura24.pl znajdziesz ramki magnetyczne A4 oraz ramki magnetyczne A3, a także mniejsze formaty takie jak A6 i A5 . W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać mniejszy lub większy format. Ramki są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych oraz o różnych wzorach. Możesz wybrać na przykład zestaw ramek kolorze czarnym i formacie A3 Durable Duraframe 2 szuki. Inną propozycją jest na przykład Durable Duraframe A4 2szt. czerwono-biała.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Magnez
więcej >
Samoprzylepne
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena