• 22 255 95 55

Ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe to artykuły, które zdecydowanie zawsze warto mieć pod ręką nie tylko w kuchni, gdzie są najczęściej spotykane, ale też m.in. w biurze.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Dlaczego zawsze warto mieć pod ręką ręczniki papierowe?

Zakres ich zastosowania jest na tyle duży, że mogą okazać się niezbędne nawet w najmniej oczekiwanym momencie. Najczęściej jednak służą one do ścierania kurzu, polerowania naczyń czy wycierania świeżo umytych pod bieżącą wodą rąk. Wszystkie wymienione czynności każdego niemal dnia wykonuje większość pracowników biur, co oznacza, że dokonanie zakupu określonej ilości ręczników papierowych w rolkach na pewno okaże się trafionym pomysłem. By móc dokonać tego szybko, bez wychodzenia z domu i mając zagwarantowane najniższe ceny, polecamy skorzystanie z usług naszego sklepu internetowego – DlaBiura24.pl. Znaleźć w nim można ręczniki papierowe w listkach, rolkach i innych odsłonach. Każdy z nich łączy jednak bardzo wysoka jakość wykonania, będąca w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Ręczniki papierowe w rolkach i listkach znacznie bardziej trwałe od chusteczek higienicznych i papieru toaletowego

Proponowane w tym miejscu ręczniki papierowe w rolkach, listkach i wszystkie pozostałe modele są znacznie bardziej trwałe od chusteczek higienicznych oraz papieru toaletowego, dlatego zdecydowanie lepiej sprawdzają się podczas wykonywania poszczególnych prac konserwacyjnych. Nie ulegając zbyt łatwo rozdarciu, mogą być wykorzystywane m.in. w celu szybkiego wytarcia plamy powstałej w wyniku przewrócenia kubka z kawą lub jakimkolwiek innym napojem, do czego dość często dochodzi w biurach i urzędach w wyniku chwilowej nieuwagi przebywających w nich osób. Poza tym ręczniki papierowe w dużym stopniu ułatwiają i pozwalają przyspieszyć wykonywanie obowiązków przez pracowników sprzątających poszczególne lokale, co również warto mieć na uwadze w przypadku, gdy do dbania o czystość budynku zostają zatrudnione osoby niewyposażone we własne środki czystości i artykuły higieniczne. Zobacz również papiery toaletowe

 

Filtry

Długość odcinka [cm]
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Szerokość [cm]
więcej >
Wysokość [cm]
więcej >
Certyfikat
więcej >
Ekonomiczny
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
System
więcej >
Technologia
więcej >

Cena