Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

 • 22 255 95 55

Regały magazynowe

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
  Pokaż na stronie:
  Widok listy produktów:

  Regały magazynowe i warsztatowe

   

  W końcu magazyny służą do przechowywania rzeczy, więc odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni i skatalogowanie rzeczy jest kluczem do sukcesu, którym jest łatwy dostęp do zawartości czy rozmieszczenie dużej ilości towaru w możliwie jak najbardziej skondensowanej przestrzeni. Aby usprawnić działanie magazynu, bardzo ważne są regały magazynowe, które wykorzystują pionową przestrzeń pomieszczeń, która stanowi największe wyzwanie jeśli chodzi o jej zagospodarowanie. Na nich umieścisz rzeczy, które przechowujesz w magazynie.
  Regały do magazynu są wykonane ze stali i pozwalają na w pełni bezpieczne przechowywanie produktów, a także na zwiększenie wydajności pracy oraz maksymalnego wykorzystania przestrzeni.
   

  Wytrzymałe regały do magazynu

   
  Regały magazynowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są wykonane w trwałych materiałów, które pozwalają na przechowywanie na nich przedmiotów z dużym obciążeniem. W opisie każdego z regałów znajdziesz informacje o dopuszczalnym maksymalnym obciążeniu. Regały są otwarte, stanowią jedynie ramę z półkami, dzięki czemu łatwo umieścisz na nich przedmioty z dowolnej strony. Dzięki temu też łatwiej jest dopasować regały magazynowe i warsztatowe do najbardziej optymalnego miejsca w pomieszczeniu, by regał w najwyższym stopniu spełniał swoje zadanie. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoli ci nie tylko zyskać dodatkowe miejsce w pomieszczeniu oraz pogrupować przedmioty, które przechowujesz w magazynie czy warsztacie, ale także w pełni wykorzystać przestrzenie, które bez użycia pionowego regału trudno byłoby zagospodarować. Regały do magazynu są dostępne w różnych wersjach, które różnią się od siebie wymiarami. Dopasuj rozmiar regału i zorganizuj swoją przestrzeń tak, jak chcesz.

  Filtry zwiń rozwiń

  Cena

  Producenci
  więcej >
  Głębokość [mm]
  więcej >
  Ilość półek
  więcej >
  Kolor
  więcej >
  Maksymalne obciążenie półki [kg]
  więcej >
  Szerokość [mm]
  więcej >
  Wysokość [mm]
  więcej >
  Rodzaj
  więcej >
  Typ
  więcej >