• 22 255 95 55

Regały magazynowe

W każdym magazynie czy warsztacie bardzo ważną rolę odgrywa dobra organizacja przestrzeni, ale przede wszystkim przedmiotów, które się w nich znajdują.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Regały magazynowe i warsztatowe

 

W końcu magazyny służą do przechowywania rzeczy, więc odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni i skatalogowanie rzeczy jest kluczem do sukcesu, którym jest łatwy dostęp do zawartości czy rozmieszczenie dużej ilości towaru w możliwie jak najbardziej skondensowanej przestrzeni. Aby usprawnić działanie magazynu, bardzo ważne są regały magazynowe, które wykorzystują pionową przestrzeń pomieszczeń, która stanowi największe wyzwanie jeśli chodzi o jej zagospodarowanie. Na nich umieścisz rzeczy, które przechowujesz w magazynie.
Regały do magazynu są wykonane ze stali i pozwalają na w pełni bezpieczne przechowywanie produktów, a także na zwiększenie wydajności pracy oraz maksymalnego wykorzystania przestrzeni.
 

Wytrzymałe regały do magazynu

 
Regały magazynowe, które znajdziesz w naszym sklepie, są wykonane w trwałych materiałów, które pozwalają na przechowywanie na nich przedmiotów z dużym obciążeniem. W opisie każdego z regałów znajdziesz informacje o dopuszczalnym maksymalnym obciążeniu. Regały są otwarte, stanowią jedynie ramę z półkami, dzięki czemu łatwo umieścisz na nich przedmioty z dowolnej strony. Dzięki temu też łatwiej jest dopasować regały magazynowe i warsztatowe do najbardziej optymalnego miejsca w pomieszczeniu, by regał w najwyższym stopniu spełniał swoje zadanie. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoli ci nie tylko zyskać dodatkowe miejsce w pomieszczeniu oraz pogrupować przedmioty, które przechowujesz w magazynie czy warsztacie, ale także w pełni wykorzystać przestrzenie, które bez użycia pionowego regału trudno byłoby zagospodarować. Regały do magazynu są dostępne w różnych wersjach, które różnią się od siebie wymiarami. Dopasuj rozmiar regału i zorganizuj swoją przestrzeń tak, jak chcesz.

Filtry

Producenci
więcej >
Głębokość [mm]
więcej >
Ilość półek
więcej >
Kolor
więcej >
Maksymalne obciążenie półki [kg]
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena