• 22 255 95 55

Rękawice domowe

Rękawice domowe – wbrew swojej nazwie – wykorzystywane są nie tylko w celu utrzymania gospodarstwa domowego w czystości, ale również innego rodzaju pomieszczeń. Znajdują się one na wyposażeniu pracowników firm sprzątających, dbających o atrakcyjny wygląd m.in. biur.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Rękawice domowe pozwalające uniknąć kontaktu dłoni z bakteriami

Znajdują się one na wyposażeniu pracowników firm sprzątających, dbających o atrakcyjny wygląd m.in. biur. W nich również generowane są różnego rodzaju nieczystości, zaś ich pozbycie się wymaga od osób za to odpowiedzialnych odpowiedniego zabezpieczenia w postaci proponowanych rękawic. Dzięki nim zmywanie naczyń, ręczne mycie podłogi oraz regularne wykonywanie wielu innych czystości nie odbija się negatywnie na stanie skóry dłoni. Ponadto korzystanie z rękawic domowych, których nabycie w korzystnej cenie Państwu proponujemy, pozwala sprzątać w sposób maksymalnie higieniczny, dając szansę uniknięcia bezpośredniego kontaktu z groźnymi bakteriami.

Różnorodność wymiarowa rękawic lateksowych ułatwia ich nabycie

Rękawice lateksowe, których zakup Państwu oferujemy, dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu nabycie artykułów dostosowanych do wielkości dłoni osób zamierzających korzystać z nich w swojej pracy nie stanowi żadnego problemu. Choć są to wyroby jednorazowe, możliwość nabycia opakowań zawierających w sobie od kilku do nawet kilkuset sztuk stanowi opłacalne pod względem ekonomicznym rozwiązanie. Dostępne w naszym sklepie rękawice lateksowe są wyjątkowo tanie, w wyniku czego nawet jednorazowy zakup większej liczby ich opakowań nie będzie stanowić większego wydatku. Do zainteresowania się proponowanymi artykułami skłania również fakt, iż natychmiast po ich założeniu doskonale dopasowują się do dłoni, zapewniając jej jednocześnie bardzo pewny chwyt. Ryzyko upuszczenia na ziemię wartościowego przedmiotu zatem maleje, umożliwiając pełne skupienie się na wykonywaniu określonych czynności. Między innymi z tego powodu zachęcamy do poznania szczegółów oferty naszego sklepu oraz skorzystanie z niej w celu nabycia odpowiednich rękawic. Zobacz również ścierki do kurzu. Pomogą w uporaniu się z kurzem na meblach i parapetach. 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Rozmiar
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena