• 22 255 95 55

Rolki 57x20

Rolki 57x20 do druku wykorzystują jedynie ciepło, a sam producent daje gwarancje trwałości wydruku nawet do 6 lat. Rolka termiczna 57x20 zawiera w sobie termoczułą emulsję, w której zawarty jest sensybilizator czuły na działanie temperatury.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Szerokość [mm]:57Długość [m]:20

Pokaż na stronie:

Rolka termiczna 57x20

Ciężko byłoby wyobrazić prowadzenie jakiejkolwiek sprzedaży bez zastosowania produktu, jakim są rolki do terminala 57x20. Ten drobny artykuł biurowy jest wykorzystywany w niemalże każdym miejscu pracy, w którym sprzedaż jest nieodłącznym elementem pracy. Paragon, wydrukowany przy pomocy rolki do kasy fiskalnej 57x20 jest dowodem sprzedaży dla handlowca, który jednoznacznie jest dokumentem potwierdzającym legalną sprzedaż. Z kolei paragon dla klienta jest podstawą do wnoszenia jakichkolwiek roszczeń dotyczących zakupionego towaru. Rolki do kasy fiskalnej 57x20 są niezastąpionym artykułem biurowym. Dowiedzmy się, w których urządzeniach rolka termiczna 57x20 sprawdzi się najlepiej.
 

Rolka do terminala 57x20 

Rolka do terminala 57x20

Najpopularniejszym rodzajem rolki termiczne 57x20 niewątpliwie są wszystkie te, które charakteryzują się wykonaniem z termicznego papieru. Dlaczego rolki kasowe termoczułe Emerson są najchętniej wybieranym produktem? Rolki 57x20 do druku wykorzystują jedynie ciepło, a sam producent daje gwarancje trwałości wydruku nawet do 6 lat. Rolka termiczna 57x20 zawiera w sobie termoczułą emulsję, w której zawarty jest sensybilizator czuły na działanie temperatury, którą wytwarza głowica drukarki. W trakcie pracy urządzenia następuje stopnienie sensybilizatora, a w rezultacie rolka termiczna 57x20 ukazuje nam widoczny ciemny wydruk. W porównaniu do tradycyjnych drukarek, wykorzystując rolki do kasy fiskalnej 57x20, jesteśmy w stanie zaoszczędzić tusz, który w tym procesie druku nie jest wykorzystywany. 
 

Rolka termiczna 57x20 - standartowa grubość 

Rolka termiczna o wymiarach 57x20 cechuje się również charakterystyczną dla tej grupy produktów grubością i gęstością. Rolki do kasy fiskalnej 57x20 - standardowa wartość przyjęta dla tej grupy produktów to 55g/m2. Warto nie pomijać tego aspektu, ponieważ grubość rolki papieru termicznego w wysokim stopniu przekłada się na jakość wydruku, co jest niezwykle istotne, jeśli chodzi o czytelność paragonów. 
 

Rolka termiczna 57x20 cena 

Rolka 57x20 - koszt produktu uwarunkowany jest wieloma parametrami. Największy wpływ na cenę rolki niewątpliwie będzie miała jego długość, szerokość oraz ilość rolek kasowych w jednym opakowaniu. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Długość [m]
więcej >
Ilość rolek w kartonie
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Liczba warstw
więcej >
Kolor
więcej >
Pasuje do Elzab
więcej >
Pasuje do Ingenico
więcej >
Pasuje do Novitus
więcej >
Pasuje do Posnet
więcej >

Cena