• 22 255 95 55

Rolki do kasy Posnet

Rolka do kasy fiskalnej Posnet jest chętnie wybieranym artykułem biurowym z grupy produktów papierniczych. Rolki do kasy Posnet umożliwiają nam prowadzenie dokumentacji w postaci paragonów. Z punktu widzenia wielu urzędów państwowych i przedsiębiorców jest to niezwykle istotny aspekt.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pasuje do Posnet: Tak

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Rolki do kasy fiskalnej Posnet

Rolka do kasy fiskalnej Posnet jest chętnie wybieranym artykułem biurowym z grupy produktów papierniczych. Rolki do kasy Posnet umożliwiają nam prowadzenie dokumentacji w postaci paragonów. Z punktu widzenia wielu urzędów państwowych i przedsiębiorców jest to niezwykle istotny aspekt, bez którego żadna transakcja nie mogłaby się odbyć. W tym wypadku produkt, jakim jest papier do kasy fiskalnej Posnet, będzie niezastąpionym dodatkiem do terminala, czy kasy fiskalnej. Czym warto kierować się w trakcie wyboru rolki do kasy fiskalnej Posnet? Na co zwrócić szczególną uwagę, aby rolka do kasy fiskalnej Posnet, którą wybierzemy, spełniła nasze wszystkie oczekiwania? 
 

Papier do kasy fiskalnej Posnet - parametry 

Rolki do kasy fiskalnej Posnet Ergo

W zależności od modelu, kasy fiskalnej bądź terminala marki Posnet, poszczególne rodzaje będą charakteryzowały się innymi danymi technicznymi. To właśnie parametry kasy fiskalnej powinny dać nam informację o tym, która rolka do kasy Posnet będzie najlepiej przystosowana do konkretnego urządzenia. 

Rolki do kasy fiskalnej Posnet - przykładowe wymiary rolek:

  • rolka do kasy fiskalnej Posnet mobile HS EJ: rolka termiczna Posnet 57x30
  • rolka do kasy fiskalnej Posnet Thermal XL2: rolka termiczna 57 mm x 100 m lub 80mm x 100 m
     

Papier do kasy fiskalnej Posnet - rodzaje najpopularniejszych urządzeń: 

  • rolki do kasy fiskalnej Posnet Mobile HS EJ (mały terminal przenośny) 
  • rolka do kasy fiskalnej Posnet Thermal XL2 (kasa wolnostojąca)

 

Rolki do kasy fiskalnej Polsnet - cena 

Cena rolki do kasy fiskalnej Posnet uwarunkowana jest wieloma parametrami. Największy wpływ na cenę rolki Posnet niewątpliwie będzie miała jej długość, szerokość oraz ilość rolek kasowych w jednym opakowaniu. 

Rolka do kasy fiskalnej Posnet: koszt produktu oscyluje w granicach pomiędzy 8 złotych, a 15 złotych. 
 

Rolka do kasy fiskalnej Posnet - o producencie 

Posnet od 1993 roku jest polskim producentem urządzeń fiskalnych. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie. Spółka posiada łącznie aż 6 oddziałów w całym kraju. Oprócz dystrybucji urządzeń fiskalnych prowadzą również sprawnie funkcjonujący na obszarze całego kraju serwis urządzeń. Wybierając papier do kasy fiskalnej Posnet, wpieramy polskie marki z wieloletnią historią i pasją. 

Filtry

Producenci
więcej >
Długość [m]
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Liczba warstw
więcej >
Kolor
więcej >
Pasuje do Elzab
więcej >
Pasuje do Ingenico
więcej >
Pasuje do Novitus
więcej >
Pasuje do Posnet
więcej >

Cena