• 22 255 95 55

Samoprzylepne listwy i klipsy magnetyczne

Artykuły biurowe do organizacji informacji w miejscu pracy Durable, a do najchętniej wybieranych wśród klientów z całą pewnością należy wyróżnić: samoprzylepny klips magnetyczny, magnetyczna listwa do dokumentów, czy taśmy magnetyczne i inne! Z pomocą tych niewielkich artykułów biurowych możemy zadbać organizacje naszego stanowiska ze względu na umieszczenie w widocznym miejscu najważniejszych informacji i nie tylko. Poznaj ich zastosowanie!

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Samoprzylepne listwy i klipsy magnetyczne

 

Dobrze zorganizowane miejsce pracy odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym codziennym funkcjonowaniu. Oprócz obowiązkowych elementów wyposażenia stanowiska pracy, jak kuwety na dokumenty, pojemniki na długopisy, segregatory i inne, to warto, abyśmy rozważyli uzupełnienie naszego miejsca pracy o niewielkie artykuły biurowe, które są w znacznym stopniu ułatwić nam codzienną organizację. Takie produkty znajdziemy między innymi w katalogu produktów marki Durable, a do najchętniej wybieranych wśród klientów z całą pewnością należy wyróżnić: samoprzylepny klips magnetyczny, magnetyczna listwa do dokumentów, czy taśmy magnetyczne i inne! Z pomocą tych niewielkich artykułów biurowych możemy zadbać organizacje naszego stanowiska ze względu na umieszczenie w widocznym miejscu najważniejszych informacji i nie tylko! Poznajmy najważniejsze zastosowanie: taśm, listw, czy klipsów samoprzylepnych - zapraszamy! 

 

Samoprzylepna listwa magnetyczna 

Listwa samoprzylepna Durable

Jednym z produktów, który został zaprojektowany z myślą o lepszej organizacji przestrzeni biurowej jest listwa magnetyczna. Produkt, tego typu umożliwi nam zamocowanie w widocznym miejscu najważniejszych notatek lub ogłoszeń o formacie, A5, A4, lub A3, dzięki czemu niezależnie od wielkości ogłoszenia znajdziemy idealnie dostosowaną do niego listewkę magnetyczną. Inną zaletą produktu, jest wielowariantowość, jeśli chodzi o kolorystykę produktu. Wśród najchętniej wybieranych kolorów wyróżniamy: czarny, granatowy i srebrny, dzięki czemu każdy z łatwością dobierze kolor listewki samoprzylepnej do wystroju, który panuje w naszym miejscu pracy. 

W związku z dużym zainteresowaniem listwami magnetycznymi Durable, przygotowaliśmy krótkie zestawienie produktów, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów.

 • Listwa DURABLE Durafix Rail samoprzylepna magnetyczna 210mm granatowa 470607
 • Listwa DURABLE Durafix Rail samoprzylepna magnetyczna 297mm srebrna 470723
 • Listwa DURABLE Durafix Rail samoprzylepna magnetyczna 297mm czarna 470701

 

Klips magnetyczny na dokumenty 

Innym z produktów, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów są niewielkich rozmiarów klipsy magnetyczne. Klips magnetyczny do dokumentów, jak sugeruje nam sama nazwa, charakteryzuje się podobnym zastosowaniem, co listwa samoprzylepna. Jedną różnicą pomiędzy oboma produktami, jest wymiar. Klipsy magnetyczne doskonale sprawdzą się do mocowania karteczek z przypomnieniami i innymi niewielkimi produktami. Marka Durable również i tym razem zadbała o różnorodność produktów, dzięki czemu dostępne są klipsy magnetyczne w kolorze: czarnym, srebrnym i granatowym. 
 
Klipsy magnetyczne Durable - chętnie wybierane produkty:

 • Klips DURABLE Durafix Clip samoprzylepny magnetyczny 50 5szt. czarny 470501
 • Klips DURABLE Durafix Clip samoprzylepny magnetyczny 50 5szt. granatowy 470507
 • Klips DURABLE Durafix Clip samoprzylepny magnetyczny 60 10szt. mix kolorów 470900
   

 

Uchwyt na etykiety Durale

Uchwyt na etykiety magnetyczny

Innym z produktów, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów jest uchwyt na etykiety Durable. Produkt tego typu jest doskonałym rozwiązaniem, które sprawdzi się w magazynach, czy na regałach sklepowych. Przy pomocy uchwytu do etykiet możemy dowolnie oznaczyć poszczególne regały metalowe w sklepie lub na magazynie. Producent dodatkowo oferuje nam uchwyty do etykiet o różnych rozmiarach i szerokościach, dzięki czemu każdy bez najmniejszego problemu znajdzie produkt dostosowany do indywidualnych oczekiwań. 

Uchwyty na etykiety Durable - popularne warianty: 

 • Uchwyt na etykiety DURABLE C-profi 200x30mm magnetyczny 50szt. 171458
 • Uchwyt na etykiety DURABLE C-profi 200x20mm magnetyczny 50szt. 171358
 • Uchwyt na etykiety DURABLE C-profi 200x40mm magnetyczny 171258
 • Uchwyt na etykiety DURABLE C-profi 200x20mm magnetyczny 171058
   

Taśma magnetyczna / samoprzylepna

Taśma magnetyczna z magnesami

Ostatnim produktem z kategorii systemów informacyjnych, jest taśma magnetyczna samoprzylepna, która cieszy się niezwykle dużą popularnością nie tylko w biurach, ale również w gospodarstwach domowych. Taśma w podstawowym podziale dzieli się na samoprzylepną oraz magnetyczną. Taśmę samoprzylepną możemy przykleić do każdej gładkiej powierzchni, z kolei taśma magnetyczna może zostać przyczepiona jedynie do metalowych powierzchni. Warto również dodać, że oba modele taśmy występują w dwóch niezwykle popularnych kolorach: białym i czarnym. 

Taśmy magnetyczne Durable - popularne warianty:

 • Taśma DURABLE magnetyczna 40mmx5m biała 170902
 • Taśma DURABLE magnetyczna 20mmx5m biała 170702
 • Taśma samoprzylepna magnetyczna DURABLE z magnesami 5m czarna 171702
 • Listwa DURABLE Durafix Roll samoprzylepna magnetyczna 5m granatowa 470807

 

Durable - o producencie samoprzylepnych listew i klipsów magnetycznych

Durable to ceniona wśród klientów marka posiadająca ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji artykułów biurowych. Do produktów marki Durable należą m.in. akcesoria do spinania oraz łączenia, półki na dokumenty, skoroszyty, tablice oraz identyfikatory. Oferowane przez Durable rozwiązania wpływają na znaczną poprawę jakości pracy - dzięki nim staje się ona dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.
 

Listwy, klipsy magnetyczne, taśmy - jaka cena?

Podanie uśrednionej ceny za wyżej wymienione produkty nie należy do najłatwiejszych zadań. Średni koszt produktu, jest mocno uzależniony od ilości sztuk w opakowaniu oraz marży narzuconej przez producenta. Warto również dodać, że produkty marki Durable charakteryzują się  niezwykle wysoką jakością i są bezpośrednio sprowadzane z Niemiec, gdzie są produkowane. Dlatego tez koszt produkcji, może być nieznacznie wyższy, niż produktów o podobnej specyfice, które są sprowadzane przykładowo z Chin.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Samoprzylepne
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena