Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

Szanowni Klienci, bardzo przepraszamy, ale w związku z aktualną sytuacją, zamówienia mogą być realizowane z 1-2 dniowym opóźnieniem.

  • 22 255 95 55

Saszetki i plomby

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Najważniejszy jest jednak przy tym bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, który gwarantują oferowane przez nas w dużej ilości i atrakcyjnej cenie saszetki plombowane.

Proste w obsłudze saszetki plombowane

 

Składające się na asortyment naszego sklepu internetowego saszetki plombowane są prostymi w obsłudze artykułami, mającymi na celu jak najlepsze zabezpieczenie transportowanego w nich towaru przed jego dostaniem się w niepowołane ręce. By do tego nie doszło, wystarczy jedynie w prawidłowy sposób zaplombować saszetkę poprzez zatrzaśnięcie plomby (każda zostaje opatrzona indywidualnym numerem) w komorze plombowniczej. W wyniku tego odsunięcie suwaka bez konieczności złamania plomby staje się niemożliwe, utrudniając tym samym w bardzo dużym stopniu uszkodzenie bądź kradzież zawartości przesyłki ulokowanej w plombie ochronnej.

Saszetki plombowane coraz chętniej wykorzystywane w transporcie

 

Proponowane plomby uniwersalne powstały przy użyciu trwałej tkaniny o wielu warstwach, w wyniku czego zapewniają one wysoką odporność na uszkodzenia. Pamiętać należy również o tym, że każda posiada przeźroczystą kieszeń, w której umieścić można m.in. informację na temat danych osobowych osób upoważnionych do jej otwarcia. Polecamy więc wszystkim Państwu zainteresowanie się opisywanymi artykułami, wykonanymi w taki sposób, by korzystanie z nich było jak najbardziej przyjazne i jednocześnie bezpieczne dla transportowanego towaru. Wszystko to są w stanie zapewnić nasze saszetki plombowane, coraz chętniej stosowane w transporcie na terenie całej Polski i nie tylko.

Oferujemy również inne akcesoria do pakowania, jak nożyki do papieru oraz sznurki pakowe. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń

Cena

Producenci
więcej >