• 22 255 95 55

Saszetki i plomby

Saszetki plombowane, możliwe do nabycia już teraz na dlabiura24.pl, stanowią coraz bardziej powszechną alternatywę dla innych, mniej praktycznych, sposobów plombowania kluczy. Istotny jest przy tym fakt, iż posługiwanie się nimi w znacznym stopniu pozwala zlikwidować niedogodności związane z koniecznością stosowania plasteliny oraz referentki, czego wymaga wspomniane plombowanie kluczy przestarzałymi metodami.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Najważniejszy jest jednak przy tym bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, który gwarantują oferowane przez nas w dużej ilości i atrakcyjnej cenie saszetki plombowane.

Proste w obsłudze saszetki plombowane

 

Składające się na asortyment naszego sklepu internetowego saszetki plombowane są prostymi w obsłudze artykułami, mającymi na celu jak najlepsze zabezpieczenie transportowanego w nich towaru przed jego dostaniem się w niepowołane ręce. By do tego nie doszło, wystarczy jedynie w prawidłowy sposób zaplombować saszetkę poprzez zatrzaśnięcie plomby (każda zostaje opatrzona indywidualnym numerem) w komorze plombowniczej. W wyniku tego odsunięcie suwaka bez konieczności złamania plomby staje się niemożliwe, utrudniając tym samym w bardzo dużym stopniu uszkodzenie bądź kradzież zawartości przesyłki ulokowanej w plombie ochronnej.

Saszetki plombowane coraz chętniej wykorzystywane w transporcie

 

Proponowane plomby uniwersalne powstały przy użyciu trwałej tkaniny o wielu warstwach, w wyniku czego zapewniają one wysoką odporność na uszkodzenia. Pamiętać należy również o tym, że każda posiada przeźroczystą kieszeń, w której umieścić można m.in. informację na temat danych osobowych osób upoważnionych do jej otwarcia. Polecamy więc wszystkim Państwu zainteresowanie się opisywanymi artykułami, wykonanymi w taki sposób, by korzystanie z nich było jak najbardziej przyjazne i jednocześnie bezpieczne dla transportowanego towaru. Wszystko to są w stanie zapewnić nasze saszetki plombowane, coraz chętniej stosowane w transporcie na terenie całej Polski i nie tylko.

Oferujemy również inne akcesoria do pakowania, jak nożyki do papieru oraz sznurki pakowe. Zapraszamy!

Filtry

Producenci
więcej >

Cena