• 22 255 95 55

Ścianki działowe

Ścianki działowe do firmy umożliwiają stworzenie komfortowych warunków pracy w przestrzeni biurowej, w której każdy z pracowników w wytyczonej dla siebie przestrzeni może spokojnie pracować.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

 

Ścianki działowe do biura

Dzięki nim szybko i bez ingerowania w architekturę pomieszczenia możesz stworzyć oddzielne stanowiska pracy. Ścianki działowe do firmy są przydatne w biurach, w których konieczne jest wydzielenie osobnej przestrzeni dla każdego z pracowników, ale nie tylko. Egzamin zdają również w sytuacjach, w których chcesz wydzielić tylko pewną część przestrzeni czasowo - na przykład na spotkanie lub akcydentalną rozmowę telefoniczną, ale także na dłuższy czas, na przykład poprzez stworzenie stanowisk do pracy w call center lub uzyskanie tymczasowego dodatkowego pomieszczenia.

Ekrany można ze sobą łączyć w dowolnej konfiguracji, są łatwe w montażu. Dzięki mobilności możesz przestawić je w to miejsce, w którym akurat są potrzebne. Ścianki mobilne to doskonały sposób na efektywne zagospodarowanie przestrzeni.

 

Ścianki mobilne

Ścianki mobilne w sklepie dlabiura24.pl to tablice wielofunkcyjne. Po pierwsze sprawdzą się w sytuacjach, w których potrzebny jest podział pomieszczenia na mniejsze części. Po drugie, gdy potrzebna jest duża powierzchnia do ekspozycji, na której miejsce będzie miała prezentacja zdjęć czy plakatów. Niektóre modele, takie jak ścianki działowe firmy 2x3 są dostępne w trzech wersjach: korkowe, tekstylne oraz białe z suchościeralną i magnetyczną powierzchnią. Umieszczone na stelażu z możliwością połączenia między sobą. W ofercie znajdują się również inne ścianki działowe do biura, które dopasujesz pod względem wielkości, ale także pod względem rodzaju powierzchni (korek, tekstylia, powierzchnia suchościeralna). Dostępne w różnych wysokościach i szerokościach. 

Filtry

Producenci
więcej >
Dwustronna
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Kółka
więcej >
Półka
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Zestaw do montażu
więcej >
Materiał
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena