• 22 255 95 55

Ścierki

Osiadający na obecnych w biurze meblach, parapetach czy komputerach kurz jest w stanie w dużym stopniu obniżyć jego prestiż, sprawiając, że przebywanie w nim zarówno dla pracowników, jak i petentów będzie nie tylko mało komfortowe, ale też niebezpieczne pod względem higienicznym.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Ścierki do kurzu, które znacznie ułatwiają utrzymanie biura w stanie idealnej czystości

Aby więc nie dopuścić do tego typu sytuacji, polecamy Państwu zainteresowanie się jedną z wielu grup produktów, możliwych do nabycia w sklepie internetowym DlaBiura.pl, którą tworzą ścierki do kurzu. Zaopatrzenie w nie odpowiadających za utrzymywanie poszczególnych lokali w czystości osób pozwoli im wykonywać własne obowiązki zdecydowanie bardziej efektywnie. Proponowane artykuły czyszczące są bowiem wysoce skutecznie w walce nie tylko z kurzem, ale też wieloma innymi zanieczyszczeniami, na co w głównej mierze wpływa fakt, iż zostały wykonane z takich materiałów, jak mikrofibra czy wiskoza. Swoim Klientom oferujemy również szczególnie popularne ostatnimi czasy ściereczki do kurzu nawilżane, które nie wymagają moczenia ich w wodzie. Zobacz gąbki do mycia naczyń

Oferujemy ściereczki do kurzu stosowane do czyszczenia każdego powierzchni

Jednymi z wieli produktów wykorzystywanych w procesie sprzątania biura, dostępnymi w naszej ofercie, są ścierki do podłóg. Bardzo często okazują się one znacznie skuteczniejsze w zmywaniu ich niż tradycyjne mopy, dlatego stanowią coraz chętniej wykorzystywaną alternatywę dla nich. Korzystając z usług DlaBiura.pl, stają Państwo przed szansą nabycia w atrakcyjnej cenie jednak także wielu innych ścierek do kurzu i nie tylko. Są to zatem m.in. artykuły uniwersalne, perforowane czy do szkła. Różnorodność pod względem liczebności ścierek zawartych w opakowania (od 1 do nawet 72 sztuk) sprawia natomiast, że produkty adekwatne do swoich potrzeb znajdą Klienci zarówno sporadycznie, jak i regularnie przeprowadzający proces czyszczenia biura.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena