• 22 255 95 55

Pojemnik na katalogi

Pojemniki na katalogi to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Przy ich pomocy z łatwością zagospodarujemy przestrzeń w naszym miejscu pracy. Warto również dodać, że pojemniki na katalogi są produktami, które chętnie wykorzystywane są w poczekalniach, gdzie katalogi i magazyny są proponowane klientom, aby umilić i przyśpieszyć ich czas oczekiwania.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pokaż na stronie:

Pojemniki na katalogi

Pojemnik na katalogi Durable

Pojemniki na katalogi to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Przy ich pomocy z łatwością zagospodarujemy przestrzeń w naszym miejscu pracy. Warto również dodać, że pojemniki na katalogi są produktami, które chętnie wykorzystywane są w poczekalniach, gdzie katalogi i magazyny są proponowane klientom, aby umilić i przyśpieszyć ich czas oczekiwania. Jednak już na wstępie należy zaznaczyć, że nie każdy pojemnik na katalogi jest dokładnie taki sam. Poszczególne modele będą się między sobą różnić konkretnymi parametrami, co przełoży się na zastosowanie produktu. Pojemniki na katalogi - wszystko, co warto wiedzieć o producie, zapraszamy! 
 

Pojemnik na katalogi - podstawowe informacje

Pojemniki na katalogi zostały zaprojektowane na wzór segregatorów biurowych. Większość z produktów został wyposażony w takie udogodnienia jak: 

  • Otwór na palec ułatwiający wyjmowanie i umieszczanie pojemnika na półce na dokumenty
  • Etykietę opisową, za pomocą której możemy sprawnie oznaczyć poszczególne dokumenty. Warto sprawdzić, czy omawiana etykieta jest wymienna, ponieważ wymiana starej etykiety umożliwi nam dłuższe używanie segregatora na biurko.
     

Pojemniki na katalogi - chętnie wybierane kolekcje

W ofercie marek wyróżniamy wiele pojemników na katalogi, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów. W związku z tym postanowiliśmy wyselekcjonować najciekawsze z nich. 

Segregator na katalogi - popularne modele: 

  • Pojemnik na katalogi kładany DONAU A4 75mm PP
  • Pojemnik na katalogi DONAU ażurowy szary
  • Pojemnik na katalogi Europost, ciemny niebieski
  • Pojemnik na katalogi DURABLE ECO A4 czarny

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Format
więcej >
Otwór na palec
więcej >
Etykieta do opisu
więcej >
Etykieta wymienna
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Materiał
więcej >
Kolekcja
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena