Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

 • 22 255 95 55

Segregatory ofertowe

Jeśli jesteś właścicielem firmy lub odpowiadasz w firmie za przygotowanie ofert biznesowych, to doskonale wiesz, że nawet najbardziej atrakcyjna oferta przepada na wstępie, jeśli nie zaprezentujesz jej w ciekawej oprawie. Jeśli więc zależy Ci, byś był postrzegany jako kompetentny i warty zainteresowania partner, twoja oferta biznesowa powinna być zaprezentowana w segregatorze ofertowym.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
  Pokaż na stronie:
  Widok listy produktów:

  Segregator ofertowy - estetyka i funkcjonalność prezentowanych dokumentów
   

  Segregatory do prezentacji powinny porządkować dokumenty, a jednocześnie zachęcać do ich przejrzenia. Firma Esselte wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu firm i oferuje segregatory wyposażone w przezroczyste kieszenie na okładce, które umożliwiają włożenie do nich specjalnie przygotowanej strony tytułowej oferty, kartki w segregatorze są równo poukładane, łatwo je wpinać, przeglądać i wyciągać dzięki zastosowaniu czteroelementowego mechanizmu ringowego w kształcie litery D. Segregatory ofertowe A4 są przystosowane do najczęściej używanego formatu kartek. Warto podkreślić, że segregatory ofertowe pełnią rolę wizytownika i są formą zaproszenia do współpracy.

  Segregatory konferencyjne - płynność przebiegu spotkania
   

  Każdy z uczestników konferencji powinien mieć przygotowany komplet dokumentów uporządkowanych w segregatorze, by dodatkowo śledzić przebieg konferencji czy móc zaprezentować swój punkt widzenia w czytelnej formie. Segregatory konferencyjne są niezbędnym elementem zapewniającym płynny przebieg spotkania. Tekturowa okładka pokryta polipropylenem zapewnia bezpieczne i estetyczne przechowywanie dokumentów, a zastosowany mechanizm wpięcia łatwość operowania nimi. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że tak zwyczajne rzeczy jak segregatory do prezentacji nie tylko ułatwiają pracę, ale budują wizerunek firmy. Z naszymi segregatorami ofertowymi zachęcisz do współpracy nawet najbardziej sceptycznych klientów.

  Filtry zwiń rozwiń

  Cena