Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Segregatory ringowe

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Segregator ringowy A4 w kształcie koła gwarantuje maksymalną wygodę oraz komfort użytkowania. Bardzo łatwo przekłada się znajdujące się w nim pojedyncze kartki. Gruby i mocny karton jako materiał wykonania zapewnia trwałość i wytrzymałość.

Segregatory ringowe – najprostszy sposób na przechowywanie dokumentów
 

Jeżeli zastanawiasz się, jak uporządkować dokumenty w swoim biurze, to segregatory ringowe będą najprostszym i jednocześnie najtańszym rozwiązaniem. Wewnątrz znajdują się metalowe pętle, które przeplata się przez dziurki w dokumentach, koszulkach i skoroszytach. Dostępne są w wielu wariantach, różnią się liczbą ringów. Najczęściej wybierane są segregatory ringowe A4 z 4 ringami. Sprawdzą się one w archiwizacji standardowych dokumentów. Do przechowywania dokumentów o mniejszym formacie można natomiast wykorzystać segregatory A5.

Segregatory z 2 ringami będą dobrym wyborem w przypadku dziurkaczy o standardowym i nieregulowanym rozkładzie. Zdarza się jednak, że ich zawartość jest bardziej zróżnicowana. Wtedy polecamy segregator z 4 ringami. Zapewniają one solidne mocowanie w twardej oprawie.

Warto również wybrać segregatory ringowe w kilku kolorach, co pozwoli Ci na tematyczne uporządkowanie dokumentów. Łatwiej i szybciej będziesz mógł znaleźć faktury z konkretnego miesiąca, rozliczenia roczne czy też dokumenty potrzebne w związku z kontrolą urzędową. W ten sposób zachowasz porządek w swoim biurze. Możesz także określony kolor segregatora przyporządkować do wybranego działu w Twojej firmie.

W naszej ofercie dostępne są segregatory z 2 i 4 ringami, dostępne w szerokiej palecie barw. Możesz zdecydować się na standardowe czarne lub granatowe bądź wybrać zielone, czerwone i białe.

Sprawdźcie również segregatory z mechanizmem dostępne w naszej ofercie w atrakcyjnych cenach!

Filtry zwiń rozwiń

Cena

Producenci
więcej >
Etykieta grzbietowa
więcej >
Format
więcej >
Gramatura kartonu [g/m2]
więcej >
Grubość kartonu [mm]
więcej >
Ilość ringów
więcej >
Metalowe okucie
więcej >
Okleina
więcej >
Otwór na palec
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >