• 22 255 95 55

Segregatory ringowe ELBA URBAN

Miękkie kolorowe segregatory Elba Urban to idealny sposób na przechowywanie notatek oraz dokumentów. Ich oryginalny, stylowy design prezentuje się znakomicie na każdej półce, zarówno w biurze, jak i w domu. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolekcja:Urban

  Pokaż na stronie:

  Segregatory ringowe Elba Urban

  Klasyczne segregatory doskonale prezentują się w biurach i urzędach, spełniając swoje najważniejsze funkcje, jednak czasami chcemy wprowadzić do biura nieco więcej koloru. W takiej sytuacji najlepszym wyborem są miękkie segregatory ringowe Elba Urban. Dzięki nim możliwe jest łatwe posegregowanie zalegających na biurku dokumentów i stworzenie uporządkowanego zbioru. Segregatory te są często wybieranym artykułem przez uczniów oraz studentów, którym zależy na odpowiednim przechowywaniu notatek potrzebnych do zorganizowanej nauki. Wykorzystywane są jednak również w wielu innych sytuacjach, w których liczy się wygoda i funkcjonalność. 

   

  Segregatory ringowe Elba Urban – czym się wyróżniają?

  Kolorowe segregatory miękkie Elba Urban to doskonała metoda na ożywienie wnętrza każdego biura. Wykonane zostały z polipropylenu o optymalnej grubości, która gwarantuje im jednocześnie miękkość oraz wysoką wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Każdy segregator posiada na grzbiecie etykietę, na której w łatwy sposób opisać można zawartość segregatora. Dzięki temu nie jest konieczne zdejmowanie go z półki i otwieranie w celu weryfikacji danego zbioru dokumentów. Szeroka gama kolorystyczna obejmuje żywe, neonowe kolory. Umożliwia to posegregowanie dokumentów na kilka grup, z których każda zostanie umieszczona w segregatorze innego koloru.

   

  Miękki segregator ringowy Elba Urban – warianty

  Miękki segregator ringowy Elba Urban

  Marka Elba przygotowała kilka rodzajów segregatorów z serii Urban. Rozróżnić można je na podstawie dwóch podstawowych kryteriów:

   

  Rodzaj okładki: 

  • Segregator ringowy Elba Urban przezroczysty
  • Segregator ringowy Elba Urban nieprzezroczysty

   

  Szerokość grzbietu:

  • Segregator miękki Elba Urban 30mm
  • Segregator miękki Elba Urban 15mm

   

  Segregator ringowy Elba Urban nieprzezroczysty to sposób na ochronę naszej prywatności, jeśli nie chcemy, by dokumenty stanowiące zawartość segregatora były widoczne dla wszystkich. Przezroczyste segregatory ringowe Elba Urban pozwalają natomiast na szybkie zweryfikowanie ich zawartości bez konieczności ich otwierania. Jeśli chodzi o szerokość grzbietu, to wpływa ona przede wszystkim na możliwości segregatora w zakresie jego pojemności. Segregatory miękkie Elba Urban o szerokości 15 mm pozwalają na umieszczenie w nich do 100 arkuszy, a segregatory miękkie Elba Urban o szerokości 30 mm umożliwiają przechowywanie nawet do 250 kartek. Przed zakupem warto zatem rozważyć wszelkie nasze potrzeby w zakresie archiwizacji i organizacji dokumentów.

   

  Elba – o producencie

  Elba to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na europejskim rynku produktów do archiwizacji i organizacji dokumentów. Misją marki jest przede wszystkim ciągłe wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz poprawa już istniejących systemów. Wszystko po to, by porządkowanie dokumentów stało się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze - z segregatorami Urban oraz Pro+ jest to teraz możliwe.

  Filtry

  Format
  więcej >
  Szerokość [mm]
  więcej >
  Kolor
  więcej >
  Materiał
  więcej >
  Mechanizm
  więcej >
  Kolekcja
  więcej >
  Ekologiczny
  więcej >

  Cena