• 22 255 95 55

Segregatory ofertowe Esselte

Segregator ofertowy to niezastąpiony artykuł biurowy. Swoje zastosowanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Warto wspomnieć, że segregatory ofertówki ułatwiają nam zachowanie porządku w dokumentacji oraz w wysokim stopniu wpływają na jakość wykonywanych obowiązków. Produkt ten często wykorzystywany jest w celu prezentacji ofert branżowych potencjalnym klientom. 
 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: ESSELTE Rodzaj: Ofertowy

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Segregatory ofertowe Esselte

Odpowiednia prezentacja oferty danej firmy jest kluczową kwestią w zakresie zdobywania nowych oraz utrzymywania dotychczasowych klientów. Estetyczny sposób przedstawienia nowych produktów i usług jest tutaj kluczem do sukcesu. Najlepiej, jeśli oferta jest zebrana w jednym miejscu i prezentowana w sposób jak najbardziej przejrzysty. Znakomitym sposobem jest wykorzystanie takiego produktu jak segregator ofertowy Esselte. Marka Esselte przygotowała rewelacyjne ofertowe segregatory ringowe, które odpowiadają na wszelkie możliwe oczekiwania użytkowników w obrębie właściwej prezentacji różnego rodzaju materiałów reklamowych i informacyjnych.

 

Segregatory ofertowe Esselte – charakterystyka

Segregatory ofertowe Panorama oferowane przez markę Esselte posiadają kilka cech, o których warto wspomnieć w tym miejscu. Ich największą zaletą jest fakt, że pozwalają na stworzenie spersonalizowanego katalogu w kilka chwil. Po złożeniu oferty w jedną całość możliwe jest także szybkie dodanie lub usunięcie wybranych stron i uaktualnianie folderu. Taka opcja możliwa jest dzięki zastosowaniu wygodnego mechanizmu ringowego, który możemy rozpiąć w każdej chwili. Zewnętrzne okładki posiadają 2 kieszenie, w których umieścić można spersonalizowane grafiki czy innego rodzaju wydruki. Mimo że segregator ofertowy A4 Esselte jest lekki i poręczny, to jednak nie wpływa to w negatywny sposób na jego wytrzymałość. Warto również wspomnieć, że segregatory ofertowe A4 Esselte dostępne są w dwóch klasycznych, eleganckich wariantach kolorystycznych: bieli oraz czerni. 

 

Segregatory ofertowe Panorama Esselte – warianty

Segregatory ofertowe Esselte Panorama

Segregatory ofertowe Esselte dostępne są w kilku wariantach zróżnicowanych pod względem szerokości grzbietu, która przekłada się na pojemność segregatora. Segregator ofertowy 30mm to doskonały wybór w sytuacji mniejszej oferty, np. sezonowej, a z kolei segregator ofertowy 86mm sprawdzi się w przypadku bardzo dużej, obszernej oferty, którą chcemy umieścić w jednym miejscu. Wśród nich wymienić można:

  • Segregator ofertowy Esselte A4/30mm
  • Segregator ofertowy Esselte A4/38mm
  • Segregator ofertowy Esselte A4/44mm
  • Segregator ofertowy Esselte A4/51mm
  • Segregator ofertowy Esselte A4/63mm
  • Segregator ofertowy Esselte A4/77mm
  • Segregator ofertowy Esselte A4/86mm

 

Segregator ofertowy Esselte cena

Cena jednego segregatora ofertowego Esselte zależna jest przede wszystkim od wybranej szerokości grzbietu. Nieco droższe są bowiem segregatory, które wyróżniają się większą szerokością i pojemnością arkuszy. Koszt jednej sztuki waha się w granicach od ok. 15 do 25 złotych. Zdecydowanie warto zatem dokonać takiej inwestycji, ponieważ przyczynia się ona do eleganckiego i atrakcyjnego wizualnie sposobu przedstawienia oferty danego przedsiębiorstwa.

 

Esselte – o producencie

Marka Esselte jest liderem wśród producentów artykułów biurowych służących archiwizacji, przechowywaniu oraz organizacji dokumentów. Oferowane przez Esselte rozwiązania są innowacyjne, praktyczne, wygodne oraz oryginalne. Na wyróżnienie zasługuje również nowoczesne wzornictwo produktów marki Esselte, które zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również nietuzinkowym wyglądem.

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena