• 22 255 95 55

Segregatory dźwigniowe Bantex Budget

Linia segregatorów Bantex Budget obejmuje porządne produkty do archiwizacji, które charakteryzują się jednocześnie atrakcyjną ceną. Wyposażone są w mocne mechanizmy dociskające, etykiety opisowe oraz wzmacniające okucia, co gwarantuje komfort ich użytkowania. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: BANTEX Kolekcja: Budget

Pokaż na stronie:

Segregatory dźwigniowe Bantex Budget

Istnieje co najmniej kilka artykułów biurowych, które powinny znaleźć się w każdym biurze. Z pewnością zaliczyć można do nich segregatory, które są doskonałym sposobem na uporządkowanie wszelkich dokumentów. Wprowadzanie ekonomicznych rozwiązań i związana z tym redukcja kosztów to kwestie istotne w każdej firmie. Doskonale wie o tym marka Bantex, która oferuje doskonałe jakościowo segregatory charakteryzujące się również atrakcyjną ceną. Segregatory z dźwignią Bantex Budget, bo o nich mowa, posiadają wszystko to, w co powinien być wyposażony każdy segregator biurowy. Z tego względu są doskonałymi artykułami biurowymi służącymi do archiwizacji oraz odpowiedniego przechowywania dokumentów zalegających na biurku. 

 

Z jakich elementów składa się segregator Bantex Budget?

Każdy artykuł biurowy charakteryzuje się kilkoma cechami, które wpływają na jego przydatność w biurze. Segregatory Bantex Budget posiadają mechanizm dźwigniowy, który umożliwia łatwe wpinanie dokumentów – zarówno tych podziurkowanych, jak i umieszczonych w foliowych koszulkach. Istotnym elementem budowy segregatora Bantex Budget jest również mechanizm dociskowy, który mocno dociska wpięte dokumenty do tylnej okładki. Pozwala to na umieszczenie w segregatorze większej ilości kartek oraz sprawia, że arkusze nie przesuwają się. 

Warto również wspomnieć, że segregator posiada standardowe metalowe okucia, które wpływają na jego wysoką wytrzymałość. Dzięki nim tektura, z której wykonany jest segregator Bantex Budget, nie niszczy się i nie szarpie. Dodatkowym elementem wpływającym na jego trwałość jest folia PP, którą oklejone są okładki. Oprócz tego segregatory Bantex Budget posiadają grzbiety o szerokości 75 mm, co pozwala na umieszczenie dużej ilości dokumentów w jego wnętrzu. 

 

Segregator z dźwignią Bantex Budget – kolory 

Segregatory z dźwignią Bantex Budget

Marka Bantex przygotowała wiele kolorów segregatorów do wyboru, które doskonale prezentują się w każdej przestrzeni biurowej. Ulubiony kolor jest zawsze elementem dopełniającym estetyczny i elegancki wygląd artykułów biurowych. Wśród najczęściej wybieranych wersji kolorystycznych segregatorów Bantex Budget wymienić można między innymi:

  • Segregator dźwigniowy Bantex Budget żółty
  • Segregator dźwigniowy Bantex Budget czerwony
  • Segregator dźwigniowy Bantex Budget granatowy
  • Segregator dźwigniowy Bantex Budget zielony
  • Segregator dźwigniowy Bantex Budget czarny
  • Segregator dźwigniowy Bantex Budget biały

 

Segregatory z dźwignią Bantex Budget - cena

Jedną z najważniejszych cech segregatora Bantex Budget jest jego atrakcyjna cena. Koszt jednej sztuki to zazwyczaj kilka złotych, dlatego też jest to inwestycja, która zdecydowanie się opłaca.

 

Bantex – kilka słów o producencie 

Bantex znana jest jako marka, która jako pierwsza opracowała technologię mechanizmu dźwigniowego i zastosowała ją w produkcji segregatorów. Innowacją było również wprowadzenie unikalnego wzmocnienia krawędzi Strong-Line. Dzięki temu artykuły marki Bantex do dzisiaj kojarzą się z solidnymi, funkcjonalnymi produktami. Idealnym uzupełnieniem ponadczasowych segregatorów Budget oraz XXL są natomiast wytrzymałe koszulki Bantex.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Uchwyt na długopis
więcej >
Zaokrąglony grzbiet
więcej >

Cena