• 22 255 95 55

Segregatory DONAU

Segregator Donau to kultowy produkt, niezbędny w procesie archiwizacji zarówno w pracy, jak i w domu. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:DONAU

Pokaż na stronie:

Większość z nas nie jest w stanie zobrazować procentowo ilości czasu, który tracimy w ciągu roku na poszukiwania zagubionych dokumentów. Według badań przeprowadzonych na podstawie odczuć pracowników biurowych jest to średnio 20% czasu pracy. Warto więc abyśmy idąc drogą eliminacji błędów, odnaleźli złoty środek, który pomoże nam lepiej zarządzać czasem. Na rynku istnieje wielu dystrybutorów artykułów biurowych. Jak więc odnaleźć rzetelne informacje spośród wszystkich tych dostępnych w Internecie? 
 

Segregator biurowy Donau 

segregator Donau fioletowy

Niezbędnikiem zarówno w pracy, jak i w codziennej, domowej archiwizacji są segregatory. 
Przed dokonaniem zakupu warto, abyśmy szczególną uwagę zwrócili na dystrybutora. 
Najtrafniejszym wyborem będą wszystkie marki zajmujące się jedynie produkcją artykułów biurowych. Niewątpliwie marka Donau jest specjalistą w swojej dziedzinie. Poznaj produkty poparte wieloletnim doświadczeniem. 
 

 • Donau - pierwsze kroki na rynku firma ta stawiała już w 1954 roku. Wtedy też w Wiedniu powstała firma Donau-Plastik. Z czasem oferta austriackiej marki rozrosła się o szeroką gamę artykułów biurowych, a także szkolnych.  Segregatory Donau bardzo szybko zyskały na swojej popularności wśród rzeszy zadowolonych klientów. Produkt ten cechuje się niezwykłą trwałością oraz precyzyjnym wykonaniem. Wraz ze wzrostem popularności marki stopniowo została poszerzana oferta pod względem różnorodności segregatorów Donau. Do najpopularniejszego modelu najchętniej kupowanego przez klientów należy: 
  Segregator Donau Master - produkt ten dostępny jest zarówno w wielu rozmiarach, jak i kolorach. Granice szerokości grzbietów oscalują między 50mm, a 75mm. 
   

W dolnej części grzbietu segregatory na dokumenty Donau zostały wzbogacone w specjalny otwór na palec, tak aby w dużym stopniu ułatwić nam codzienne, szybsze funkcjonowanie. Ten drobny szczegół  oraz wiele innych wpływają na to, że segregator Donau cieszy się szczególną popularnością na rynku. Ponadto model ten, zamiast metalowych okuć został wzbogacony w dodatkowe wzmocnienie krawędzi tekturą. Produkt dzięki temu nie rysuje półek. Ulepszoną wersją Donau Master jest obecnie Donau Master Premium, który wewnątrz okładki zamiast tektury posiada okleinę PP. 
Szeroka gama kolorów zdecydowanie wpływa na korzyść producenta artykułów papierniczych. Donau segregatory dostępne są w szerokiej kolorystyce.

Zaczynając od tej klasycznej jak:

 • czarny
 • biały 
 • czerwony 


Kończąc na: 

 • fuksji 
 • neonowe odcienie 
 • kolekcje nude (odcienie beży)
 • wiele, wiele więcej.


Firma Donau dbając o najmniejszy szczegół, nie mogła przeoczyć tego istotnego faktu, iż nie każdy dokument drukowany jest w tradycyjnym formacie A4. Z uwagi na to oprócz klasycznej wersji segregator A4 Donau występuje również alternatywnie w formacie A5.
Dodatkowo segregator Donau został wzbogacony w dwustronne etykiety umieszczone w grzbiecie produktu. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena