• 22 255 95 55

Segregatory ESSELTE

Segregator Esselte jest kultowym produktem na rynku europejskim. Jako marka, dbają o to, aby to pracownik biurowy był zawsze na pierwszym miejscu. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:ESSELTE

Pokaż na stronie:

Dobrze zorganizowane miejsce pracy wpływa korzystanie na jakość i szybkość naszego zespołu. Często poświęcamy zbyt wiele uwagi innym problemom w strukturze firmy. Wielu z nas jednak pomija istotny aspekt jakim jest prawidłowa organizacja archiwizacji dokumentów biurowych. Istnieje bowiem wiele atrybutów ułatwiających pracę. Najpopularniejszym z nich niewątpliwie są segregatory! Dowiedz się jak odpowiednio dopasować go pod swoją dokumentację. Poznaj firmę, która specjalizuje się w dystrybucji artykułów papierniczych od lat! 
 

Segregatory Esselte 

segregator esselte czarny bankowy

Segregator Esselte to kultowy produkt na rynku europejskim. Jako marka dokładają wszelkich starań aby to klient biurowy był zawsze na pierwszym miejscu, ponieważ są w pełni świadomi jak istotne jest sprawne funkcjonowanie miejsca pracy. Dystrybutor ten w swojej ofercie posiada przeogromny katalog na który składa się różnorodność kolorystyczna, formatowa, mechaniczna i strukturowa. Oprócz klasycznego segregatora Esselte A4 firma zadbała również o rozwiązanie problemu archiwizacji nieco mniej standardowych rozmiarów. Faktem oczywistym jest to, że Esselte w sprzedaży posiada segregatory formatu A5. Jednak ciekawostką jest to iż firma wzbogaciła katalog produktów o format A4 plus, który został idealnie dostosowany do dokumentów mniej wymiarowych jak np. katalogi. Taki segregator jest w stanie pomieścić do 600 kartek.  Marka swoją popularność zdobyła głównie dzięki innowacyjnemu mechanizmowi. Tak też powstał segregator Esselte No. 1 z ponadprzeciętną siłą docisku, która gwarantuje nam niezmienność w funkcjonowaniu nawet po kilkunastotysięcznym użyciu. 

Marka słynie z nieszablonowego podejścia do stylu. Oto segregatory Esselte o kolorystyce, która zatrzyma nas wszystkich na dłużej: 

 • kolekcja nude (wiele odcieni beżowych) 
 • kolekcja pastelowa 
 • fuksja 
 • bordo 
 • odcienie morskie 
 • klasyczne (szarość, biel, czerń, czerwień) 
 • neonowe
 • kolory wzbogacone o modne printy i wzory 


Do jednego z najchętniej i najbardziej popularnych modeli zaliczymy segregator Esselte VIVIDA. Model ten cechuje się wysokiej klasy estetyką. Wzbogacony został o markowy mechanizm No. 1. Grubość grzbietów oraz przystosowanie do różnych formatów dokumentów również nie pozostawia nam żadnych zastrzeżeń.

 

Ponadto w karcie produktu znajdziemy między innymi takie rodzaje artykułów jak: 

 • segregator Esselte A4 50mm 
 • segregator Esselte A4 75mm (oklejony z obu stron folią polipropylenową, zapewniającą zwiększoną odporność na wodę czy inne czynniki zewnętrzne)
 • segregator Esselte A4 80mm 
 • segregator Esselte Eko (wykonany z twardej tektury pokrytej kolorową folią PP. Wewnątrz wyklejka papierowa w kolorze szarym) 
   

Segregator Esselte - jako brand 

Marka Esselte od ponad 100 lat zaangażowana jest w produkcje artykułów biurowych. Założyciele firmy jako swoje motto przewodnie działań podkreślają: „Chcemy ułatwiać pracę w biurach ludziom na całym świecie”. Ciekawym faktem jest to, że początkowo firma funkcjonowała jako grupa szwedzkich drukarni pod nazwą SLT. Na przełomie lat siedemdziesiątych XX wieku firma nabrała ogromnego rozpędu, co skutkowało rozwojem na skalę europejską. Prekursorzy w swojej dziedzinie! Marka Esselte zawsze jako pierwsza stawiała wysoko poprzeczkę swoim konkurentom. W 2010 roku opracowali mechanizm segregatora No. 1 Power, co w rezultacie dawało nam znacznie silniejszy i trwalszy zacisk. Wszystko to i wiele więcej przyczyniło się do budowania silnej marki na skalę światową!

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena