• 22 255 95 55

Segregatory Esselte No.1

Klasyczne segregatory No.1 Esselte dostępne są w dwóch najpopularniejszych i najczęściej używanych formatach oraz wielu kolorach. Wyposażone są w wygodny mechanizm dźwigniowy, który pozwala na bezproblemowe użytkowanie. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: ESSELTE Kolekcja: No.1

Pokaż na stronie:

Segregatory Esselte No.1 

Segregator biurowy to artykuł, który pozwala na wygodne przechowywanie dokumentów, faktur, świadectw i innych papierowych arkuszy, których zagubienia chcielibyśmy uniknąć za wszelką cenę. Dzięki wygodnej możliwości wpinania dokumentów do segregatora mamy pewność, że wszystkie będą bezpieczne. Segregator znacznie ułatwia również chronologiczne układanie dokumentów. Nie jest konieczne bowiem wyjmowanie wszystkich dokumentów z jego wnętrza w celu włożenia w środek jednego dodatkowego dokumentu. Wystarczy rozpiąć mechanizm dźwigniowy i sprawnie umieścić brakujące pismo. W ofercie marki Esselte znajduje się kultowy już segregator, który znaleźć można niemal w każdym biurze. Tak duża popularność wynika z doskonałej jakości i funkcjonalności, którą gwarantuje segregator Esselte No. 1. Wyróżnia się on kilkoma istotnymi cechami, które sprawiają, że klienci go uwielbiają.

 

Segregator z dźwignią Esselte No.1 – zalety

Segregator No.1 Esselte

Cechą, o której należy wspomnieć tutaj w pierwszej kolejności, jest mocny opatentowany mechanizm dźwigniowy No. 1, który został wyróżniony certyfikatami GS i LGA. To właśnie ten element, który przyczynia się do tak dużej funkcjonalności, pozwalającej na wygodne wpinanie dokumentów do zabezpieczającego je segregatora. Kolejną ważną kwestią jest ekologiczny charakter segregatora No.1, który jest neutralny dla klimatu, ponieważ wyprodukowany jest w 100% z kartonu pochodzącego z odzysku. Co więcej, w 100% nadaje się również do ponownego przetworzenia. 

Każdy segregator No.1 charakteryzuje się wytrzymałą obudową wspomaganą dodatkowo solidnymi metalowymi okuciami, które doskonale chronią krawędzie segregatora. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów o wysokiej gramaturze segregatory są odporne na działanie czynników mechanicznych, co sprawia, że wspaniale radzą sobie z kompleksową ochroną dokumentów. Ważną zaletą segregatora Esselte jest fakt, że występuje on w wielu różnych wariantach kolorystycznych oraz kilku rozmiarach, które mieszczą mniejszą lub większą ilość dokumentów. 

 

Segregatory Esselte No.1 – kolorystyka

Marka Esselte przygotowała kilka kolekcji segregatorów Esselte, które odróżniają się dominującą gamą kolorystyczną. Wyróżnić można tutaj następujące serie:

  • Segregator Esselte No.1 Colour’Ice – serię tę wyróżniają przede wszystkim orzeźwiające, lodowe kolory i oryginalne wzornictwie
  • Segregator Esselte No.1 Power – kolekcja ta składa się z wielu żywych i intensywnych kolorów, wśród których znajdziemy zarówno klasyczne barwy, jak i bardziej niestandardowe odcienie
  • Segregator Esselte No.1 Vivida – obejmuje najpopularniejsze kolory, takie jak biel, czerwień, zieleń czy błękit oraz dwa formaty – A4 oraz A5
  • Segregator Esselte No.1 Naturelle – niezwykle estetyczna, minimalistyczna seria, która składa się z segregatorów w stonowanych beżowych odcieniach

 

Esselte – kilka słów o producencie

Marka Esselte jest liderem wśród producentów artykułów biurowych służących archiwizacji, przechowywaniu oraz organizacji dokumentów. Oferowane przez Esselte rozwiązania są innowacyjne, praktyczne, wygodne oraz oryginalne. Na wyróżnienie zasługuje również nowoczesne wzornictwo produktów marki Esselte, które zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również nietuzinkowym wyglądem.

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena