• 22 255 95 55

Segregatory Oxford

Marka Oxford jest firmą, która swoją popularność przez lata budowała zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Mimo iż firma swój wizerunek opiera głównie na branży piśmienniczej, to specjalizuje się ona również w produkcji wielu innych artykułów biurowych, w tym między innymi omawianych segregatorów Oxford.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:OXFORD

Pokaż na stronie:

Segregator Oxford

Marka Oxford jest firmą, która swoją popularność przez lata budowała zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Mimo iż firma swój wizerunek opiera głównie na branży piśmienniczej, to specjalizuje się ona również w produkcji wielu innych artykułów biurowych, w tym między innymi omawianych segregatorów Oxford. Produkty Oxford cechują się szczególną precyzją i jakością wykonania oraz wielowariantowością, która z całą pewnością wyróżnia segregatory marki Oxford na tle konkurencji.

 

Segregatory Oxford - poznaj je lepiej!

Segregator ringowy miękki OXFORD

Oferta segregatorów Oxford jest wyjątkowo zróżnicowana, jesteśmy w stanie wyróżnić zarówno segregatory Oxford wykonane z tektury, pokrytej folią pp, jak i te całkowicie wykonane z polipropylenu. Oba te tworzywa charakteryzują się stosunkowo dużą odpornością na zagięcia i zalania, tak więc nasz wybór powinien być uwarunkowany głównie naszym poczuciem estetyki, ponieważ jakość jest zawsze zagwarantowana! 

Segregator Oxford - cechy szczególne:

 • Segregatory Oxford, najczęściej wybierane są w dwóch najpopularniejszych formatach: A3 i A4, które występują zarówno w pionie, jak i poziomie
 • Unikatowe kolory sprawiają, że segregatory Oxford często są wybierane ze względu na nowoczesny design i ciekawą kolorystykę
 • Segregatory Oxford wykorzystują technologię mechanizmów ringowych, dzięki czemu mamy gwarancję, że nasze dokumenty będą odpowiednio zabezpieczone

 

Segregatory Oxford zastosowanie:

 • Archiwizacja dokumentów zarówno domowych, jak i firmowych
 • Przechowywanie katalogów firmowych i materiałów reklamowych
 • Organizacja dokumentów biurowych
 • Segregatory Oxford o wąskich grzbietach, często pełnią funkcję przenośnych teczek

 

Oxford segregatory cena

Segregator ringowy miękki OXFORD

Podanie uśrednionej ceny segregatorów Oxford nie należy do najłatwiejszych zadań. Przykładowo segregatory Oxford o formacie A3 kosztują średnio w granicach 60 złotych, adekwatnie format A4 segregatorów Oxford będzie cechował się więc nieznacznie niższą ceną. Warto jednak podkreślić, że zakup segregatora Oxford wiąże się ze 100% gwarancją producenta, co do jakości produktu.

 

Segregatory Oxford - o firmie

Oxford jest jedną z flagowych marek spółki Hamelin, rodzinnej firmy z siedzibą w Caen, która swoje początki działalności szacuje na 1864 rok. Oxford jest liderem, jeśli chodzi o artykuły papiernicze, jednak należy wspomnieć, że flagowe, kolorowe segregatory Oxford również zyskały ogromną rzeszę zwolenników.

Oxford w liczbach:

 • 3,8 mld arkuszy papieru produkowanych rocznie, które pokryłyby powierzchnię 240 000 km2
 • 5 certyfikowanych zakładów produkcyjnych, wszystkie w Europie
 • Pierwsza marka, która w 2016 roku otrzymała europejskie oznakowanie ekologiczne dla produktów papierowych.
 • 100% produktów marki Oxford wykonanych jest z certyfikowanego papieru do pisania FSC® lub PEFC.

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena