• 22 255 95 55

Segregatory A4

Segregator A4 jest najpopularniejszym modelem ze wszystkich dostępnych na rynku. Ten praktyczny model został idealnie przystosowany do dokumentów w podstawowym formacie. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:A4

Pokaż na stronie:

Artykuły biurowe są niedocenianym elementem składającym się na całokształt funkcjonowania firmy. Wielu z nas nie dostrzega, jak bardzo istotne jest prawidłowe prowadzenie archiwizacji biurowej. Z całej serii niezbędników, które powinny znaleźć się w naszym miejscu pracy, niewątpliwie segregator na dokumenty oraz segregator ofertowy A4 zajmują bardzo wysoką pozycje. Istnieje wiele modeli i rodzajów segregatorów, a dokonanie prawidłowego wyboru niekoniecznie jest tak oczywiste, jak mogłoby się nam wydawać.

 

Segregator A4

Ten rodzaj modelu zdecydowanie należy do najchętniej kupowanego na rynku. Segregator A4 swoją popularność zyskał głównie z uwagi na to, że większość archiwizowanej dokumentacji drukowana jest w formacie A4. Warto również wspomnieć, że producenci zadbali o każdy nawet najmniejszy szczegół i z uwagi na to powstały również segregatory A5 oraz segregatory A3. Znamy już podział segregatorów ze względu na format. Na co więc jeszcze należy zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu? 

segregatory Leitz

Segregator A4 dzielimy na kilka podkategorii. Istotnym faktem zdecydowanie jest podział ze względu na szerokość grzbietu. Segregator A4 szeroki charakteryzuje się większą pojemnością. 

Najbardziej popularne szerokości w kolejności rosnącej: 

 • segregator A4 25mm
 • segregator A4 40 mm
 • segregator A4 50 mm
 • segregator A4 70mm 
 • segregator A4 75mm
 • segregator A4 80mm
 • segregator A4 110 mm 
   

Jeśli, więc poszukujemy produktu, który będzie bardziej smukły, powinniśmy zdecydować się na segregator A4 wąski. Z drugiej strony, jeśli głównym zadaniem naszego artykułu ma być archiwizacja bardzo obszernej dokumentacji, to powinniśmy postawić na segregator A4 szeroki, który jest w stanie pomieścić nawet do 900 kartek o gramaturze 80gsm.

 

Segregatory na dokumenty A4 - struktura i wykonanie

segregator ofertowy A4

Struktura i wykonanie segregatora, niewątpliwie są dwoma kluczowymi współczynnikami decydującymi o trwałości produktu oraz jego zastosowaniu. Segregator A4 cienki charakteryzuje się znacznie węższym grzbietem. Dlatego, jeśli wybieramy segregatory A4 cienkie warto, abyśmy mieli na uwadze to, że pomieszczą one mniejszą ilość dokumentów. 

Z kolei segregator A4 miękki zdecydowanie jest mniej popularny w archiwizacji biurowej, a jego trwałość wcale nie jest gorsza niż tych grubszych. Segregatory te zostały zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Ciekawa propozycja na rynku to segregator A4 miękka okładka

 • LEITZ Active Bebop A4/75 mm czarny, który wykonany został z wysokiej jakości pianki polyfoam.
   

Produkt wzbogacono o zaokrąglony grzbiet oraz w uchwyt na długopis w wewnętrznej części okładki. Marka Leitz tym razem również nas nie zawodzi, bowiem produkt w 60% wykonany został z materiałów pochodzących z recyklingu. 
Jeśli chodzi, o segregatory A4 grube również warto szczególną uwagę poświęcić materiałowi z jakiego został wykonany. Segregatory twarde charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem z tektury. 

Wyróżniamy dwie podgrupy takie jak: 

 • segregatory tekturowe
 • segregatory tekturowe / PP (produkty z tej grupy w wyższym stopniu odporne są na zabrudzenia). 
   

Często na cenę segregatora A4 składają się bardzo małe szczegóły. Do najczęściej przeoczanego należy właśnie rodzaj okleiny. Szczególną uwagę zwróćmy na to czy segregator jet okleinowy obustronnie (folią PP) czy jednostronnie (tylko z zewnątrz folią PP, a w wewnątrz wykończony tekturą). 
 

Sprawdzeni dystrybutorzy - niskie ceny  

Niezwykle ważne jest, aby produkty zawsze były wysokiej jakości od sprawdzonych producentów z wieloletnią historią i doświadczeniem. Do najpopularniejszych z nich niewątpliwie należą: 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena