• 22 255 95 55

Segregatory A5

Segregator A5 to praktyczny i niezbędny artykuł biurowy biorący udział w procesie archiwizacji. Cechuje się szeroką różnorodnością ze względu na parametry. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:A5

Pokaż na stronie:

Prawidłowe funkcjonowanie biur byłoby wręcz niemożliwe bez artykułów biurowych, z których korzystamy każdego dnia. Naprawdę trudno byłoby wyobrazić przebieg naszej pracy bez tak podstawowych przedmiotów, jak długopis, czy papier. Niewątpliwe na liście naszych niezbędników powinny znaleźć się również segregatory, ponieważ to one w główniej mierze odpowiedzialne są za oszczędność czasu. Przyjazne miejsce pracy to dobrze zorganizowane miejsce! 
 

Segregator A5 - rodzaje 

segregator esselte niebieski

Format segregatorów A5 jest znacznie mniej popularny od segregatorów A4. Mimo wszystko, jak każdy artykuł biurowy tak i ten posiada, znacznie więcej zastosowań niż mogłoby się nam wydawać. Segregator tego formatu często stosowany jest w bankowości. Producent Esselte przyczynił się między innymi do dystrybucji tak kultowego produktu, jak: Segregator Bankowy A5. 
 

Model ten charakteryzuję się imponującymi parametrami: 

  • nowym mechanizmem z precyzyjnie dociskającymi szczękami
  • nową dźwignią mechanizmu z ergonomicznym dociskiem
  • dwustronna, wymienna etykieta do opisu na grzbiecie
  • posiada na dolnych krawędziach metalowe okucia
  • otwór w dolnej części grzbietu, ułatwiający wyciąganie
     


Mały segregator A5 - mechanizmy 

W Tej grupie produktów wyróżniamy dwa podstawowe podziały: 

  • segregator A5 dźwigniowy 
  • segregator A5 ringowy


Segregatory z systemem dźwigniowym charakteryzują się znacznie większą pojemnością kartek i trwałością. Produkt ten jest niezwykle często wybierany przez klientów. Z kolei segregatory A5 ringowe są często znane nam pod frazą segregatora A5 ofertowego. Ten rodzaj produktu w głównej mierze został zaprojektowany w celu prezentacji spersonalizowanych projektów. 
 

Segregator A5 organizer 

Segregator każdemu z nas w ułamku sekundy kojarzy się z wielkimi biurowcami, archiwami, czy chociażby z segregacją dokumentów domowych. Istnieje również wiele innych zastosowań jak, chociażby segregator A5 wąski jako organizer.Myślimy, że nie raz problemem z którymi się zmagaliście, były nieuporządkowane notatki zeszytowe. W takiej sytuacji proponujemy zapoznanie się z produktem, jakim jest wcześniej wspomniany segregator A5 organizer. To rozwiązanie w łatwy i szybki sposób umożliwi nam estetyczną i spójną archiwizację notatek. Warto też, abyśmy powiedzieli również o rodzajach tworzyw, z jakich wykonywane są segregatory, ponieważ wszystko to wpływa no jakość produktu. 

Wyróżniamy:
- segregator A5 miękki (wykonany z tworzyw sztucznych).
- segregator A5 twardy (wykonany z tektury/PP, okleinowej obustronnie lub jednostronnie).

Segregator A5 miękka okładka jest chętnie wybierany ze względu na swoją niską cenę oraz to, że jest niezwykle praktyczny i lekki. Wiele modeli z tej kategorii znajdziemy pod frazą segregator A5 zapinany, ponieważ większość z tych modeli została dodatkowo wzbogacona w zapięcie zewnętrzne. 
 

Sprawdzeni dystrybutorzy - niska cena, wysoka jakość

Niezwykle ważne jest, aby artykuły biurowe były solidnie wykonane, tak aby mogły funkcjonować latami. Dlatego przy wyborze segregatorów zwróćmy uwagę na marki, które są darzone zaufaniem przez ogromne grono zadowolonych klientów. Postawmy na cenę popartą jakością!

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena