• 22 255 95 55

Segregatory 4 ringowe

Segregator 4 ringowy jest często wykorzystywanym artykułem biurowym, wszystko to ze względu na praktyczne wymiary i zastosowanie. Segregator czteroringowy jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chodzi o archiwizację dokumentów w niedużych biurach

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Mechanizm:4DR/16mm (4 Ringi Typ "O")4DR/16mm (4 ringi Typ "D")4DR/20mm (4 Ringi Typ "D")4DR/20mm (4 Ringi Typ "O")4DR/25mm (4 Ringi Typ "O")4DR/30mm (4 Ringi Typ "D")4DR/40mm (4 Ringi Typ "D")4DR/40mm (4 Ringi Typ "O")4DR/50mm (4 Ringi Typ "D")4DR/60mm (4 Ringi Typ "D")

Pokaż na stronie:

Segregatory 4 ringowe

Segregator 4 ringowy ESSELTE

Segregator 4 ringowy jest często wykorzystywanym artykułem biurowym, wszystko to ze względu na praktyczne wymiary i zastosowanie. Segregator czteroringowy jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chodzi o archiwizację dokumentów w niedużych biurach. Co więcej, segregator 4 ringi to produkt, który szczególnie często wybierany jest do archiwizacji dokumentów w środowisku domowym, ponieważ segregator A4 4 ringowy występuje w wielu kolorach, dzięki czemu mamy pewność, że bez najmniejszego problemu, będziemy w stanie wybrać produkt idealnie dostosowany do wystroju, który panuje w naszej przestrzeni biurowej. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego segregatora 4 ringowego warto, abyśmy zapoznali się z najważniejszymi parametrami produktu, co ułatwi nam dokonanie udanego zakupu. Segregator 4 ringi - podstawowe informacje, zapraszamy! 
 

Segregator 4 ringowy A4 - cechy szczególne 

Nie każdy segregator czteroringowy jest dokładnie taki sam, pomijając całkowicie fakt, że rodzaj ten występuje w postaci wielu różnorodnych kolorów, nie możemy zapomnieć również o wielu innych parametrach technicznych, które w wysokim stopniu wpłyną na zastosowanie segregatora 4 ringowego. 
 

Segregator 4 ringi - specyfikacja techniczna:

TYP

FORMATY

TYP RINGÓW

SZEROKOŚĆ GRZBIETU

RODZAJE 

Segregator 4 ringowy 

 • Segregator 4 ringowy A4
 • Segregator 4 ringowy A3 pionowy i poziomy
 • Segregator 4 ringowy, ringi w kształcie litery „D”
 • Segregator czteroringowy, ringi w kształcie litery „O”
 • Segregator 4 ringowy 25mm
 • Segregator 4 ringi 52mm
 • Segregator 4 ringowy 75mm
 • Segregator 4 ringowy z zamknięciem
 • Segregator czteroringowy uniwersalny

Z innych cech szczególnych, które będą miały znaczący wpływ na wybór segregatora 4 ringowego, niewątpliwie należy wspomnieć o rodzaju tworzywa, z którego został wykonany konkretny artykuł biurowy. Do dwóch najpopularniejszych i najchętniej wybieranych tworzyw, bez dwóch zdań należą: tektura zabezpieczona folią pp oraz segregatory 4 ringowe, całkowicie wykonane z polipropylenu. 
 

Segregator 4 ringi A4 - skuteczna archiwizacja dokumentów 

Segregator ofertowy Donau

Segregatory 4 ringowe pełnią wiele funkcji, jednak najważniejszą z nich bez zwątpienia jest archiwizacja dokumentów oraz prawidłowa organizacja dokumentacji w miejscu pracy do czego niezbędne są etykiety do segregatorów, które śmiało możemy nazwać kolejną cechą szczególną segregatorów 4 ringowych.

Segregatory czteroringowe - rodzaje etykiet:

 • Etykiety samoprzylepne
 • Etykiety wymienne

 

Pamiętajmy o sprawdzeniu czy wybrany przez nas segregator 4 ringowy został wzbogacony o etykiety do opisywania segregatorów, ponieważ ten drobny dodatek odgrywa bardzo ważną funkcję, jeśli chodzi o opisywanie oraz organizację dokumentacji i w żadnym wypadku nie powinniśmy go pominąć. 

 

Segregator 4 ringi cena

Ceny segregatorów czteroringowy są wyjątkowo atrakcyjne i z całą pewnością możemy powiedzieć, że są to artykuły biurowe „na każdą kieszeń”. Nie zmienia to jednak faktu, że, jesteśmy w stanie wyróżnić modele uniwersalne i premium. W związku, z czym za segregator 4 ringowy marki DONAU zapłacimy w granicach 15 złotych, a z kolei za segregator 4 ringowy Esselte z najnowszej kolekcji będziemy musieli zapłacić w granicach 20 złotych za sztukę.

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena