• 22 255 95 55

Segregatory poziome

Segregatory poziome są zdecydowanie rzadziej wybieranym i mniej popularnym produktem niż segregatory pionowe. Nie zmienia to jednak faktu, że niejednokrotnie archiwizowana przez nas dokumentacja byłaby łatwiejsza do odczytania w układzie poziomym. Warto wiedzieć, że segregator poziomy A4 to produkt, który stosunkowo często wykorzystywany jest do przechowywania katalogów firmowych i innych materiałów reklamowych.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Orientacja:Pozioma

Pokaż na stronie:

Segregator poziomy

Segregator poziomu Oxford

Segregatory poziome są zdecydowanie rzadziej wybieranym i mniej popularnym produktem niż segregatory pionowe. Nie zmienia to jednak faktu, że niejednokrotnie archiwizowana przez nas dokumentacja byłaby łatwiejsza do odczytania w układzie poziomym. Warto wiedzieć, że segregator poziomy A4 to produkt, który stosunkowo często wykorzystywany jest do przechowywania katalogów firmowych i innych materiałów reklamowych. Co ciekawe, segregator poziomy A5 określany jest mianem bankowego. Szukając więc segregatora A5 poziomego, który jest wyjątkowo popularnym modelem, zdecydowanie częściej natrafimy na określenie tego typu produktu mianem segregatora bankowego. 

 

Segregator poziomy - podstawowe informacje

Dokonując zakupu segregatora poziomego, powinniśmy dokładnie zapoznać się z poszczególnymi parametrami produktu. W segregatorach poziomych najważniejszą kwestią, na którą musimy zwrócić uwagę, jest mechanizm, ponieważ to jego funkcjonalność i rodzaj zadecyduje o użyteczności segregatora poziomego. Pomijając aspekt techniczny, wielu klientów przykuwa ogromną uwagę do wyglądu zewnętrznego produktu. W związku z czym, w ofercie sklepów internetowych spotkamy się z dużym wyborem segregatorów poziomych, a zakup odpowiednio dostosowanego segregatora poziomego nie będzie stanowił dla nikogo najmniejszego wyzwania. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Mechanizm
więcej >
Kolekcja
więcej >
Forma zamykania
więcej >
Orientacja
więcej >

Cena