• 22 255 95 55

Sejfy

Sejfy depozytowe to najbezpieczniejszy sposób na ukrycie ważnych dokumentów i dóbr. Powinny pojawić się w każdym biurze, dobrze sprawdzą się też w mieszkaniach prywatnych. W sklepie dlabiura24.pl mamy ich szeroki wybór. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Kiedy przydają się sejfy depozytowe?
 

Sejfy depozytowe będą skutecznym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcieliby znaleźć bezpieczne miejsce dla wartościowych dla siebie przedmiotów czy dokumentów i jednocześnie nie umieszczać ich w banku. Mogą być zamykane na klucz, zamek szyfrowy lub cyfrowy. Służą zabezpieczeniu przed kradzieżą i zniszczeniem kosztowności, papierów wartościowych czy ważnych dokumentów. Różnią się wytrzymałością i pojemnością, dzięki czemu można je dostosować do swoich potrzeb, a także do tego, co ma się w nich znaleźć.

Sejfy gabinetowe w sklepie dlabiura24.pl
 

Sejfy gabinetowe dostępne w sklepie dlabiura24.pl to produkty bezpieczne, sprawdzone, o skuteczności i wytrzymałości potwierdzonej atestami. Wytwarzane są głównie przez marki takie jak Metalkas. Choć zdjęcia produktów zamieszczone na stronie internetowej naszego sklepu na pierwszy rzut oka mogłyby sugerować inaczej, sejfy te różnią się od siebie konkretnymi parametrami. Konkretnie: pojemnością i wagą, pierwsza zawiera się w przedziale między 8 a 438 l, a druga – 10 a 154 kg. Stąd też różni się cena. Wszystkie są jednopłaszczowe, mają zabezpieczenia przeciwprzewierceniowe, system ryglowania poziomego. W standardzie nasze sejfy mają atestowane zamki zamykane na klucz, ale na zamówienie i za dodatkową opłatą możemy zapewnić także zamknięcie szyfrowe lub elektroniczne. Polecamy zakup sejfów gabinetowych, które znacząco zwiększają poczucie bezpieczeństwa i świadomość tego, że wartościowe dokumenty i kosztowności znajdują się w odpowiednim miejscu. Zachęcamy też do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość półek
więcej >
Kolor
więcej >
System ryglowania poziomego
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Zabezpieczenie przeciwprzewierceniowe
więcej >
Certyfikat
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena