• 22 255 95 55

Sejfy i kasetki na pieniądze

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Sejf gabinetowy – najlepsza ochrona dla gotówki, ważnych dokumentów i przedmiotów wartościowych. W każdym biurze, instytucji, a nawet naszych domach mamy do czynienia z dokumentami, większą gotówką i przedmiotami wartościowymi, które wymagają szczególnej ochrony. Zapewnienie rzeczom cennym bezpiecznego przechowywania nie jednemu z nas “spędza sen z oczu”. Dlatego dla własnego spokoju należałoby zaopatrzyć biuro czy każdą inną przestrzeń, gdzie potrzebna jest ochrona “przedmiotów ważnych” w sejf gabinetowy.

Sejfy gabinetowe od firm Metalklas

Metalklas to polska firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości sejfów i metalowych mebli. Jest to rodzinne przedsiębiorstwo, które od 60 lat dostarcza swoje produkty do wielu krajów. Otwarte na nowinki technologiczne, współpracujące z laboratoriami badawczymi, dba o to, by każdy produkt spełniał niezbędne wymagania potwierdzane odpowiednimi certyfikatami. Sejfy na pieniądze z oferty naszego sklepu posiadają certyfikat IMP kl. S I, gwarantujący wysoką jakość i wykorzystanie konstrukcji chroniących przed włamaniem. Ich zróżnicowanie cenowe wynika z wielkości, ciężaru i pojemności. Posiadamy w sprzedaży estetyczne, nowoczesne sejfy gabinetowe 17 kg o pojemności 21 l, ale także 154 kg – 438 l. z zabezpieczeniami przeciwprzewierceniowymi i atestowanymi zamkami (do wyboru: na kluczyk, zamek szyfrowy lub elektroniczny).

Kasetki na pieniądze (i nie tylko) - dodatkowe, bezpieczne miejsce na gotówki

Kasetkę można schować w sejfie, ale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu jako zabezpieczenie przed niepowołanymi osobami. Schowane pieniądz nie kuszą złodzieja. Różnych rozmiarów kasetki metalowe na pieniądze są przydatne w sklepach, biurach, a nawet w warunkach domowych. Zadbaj o rzeczy wartościowe w firmie, zabezpiecz cenne przedmioty i dokumenty w domu, kupując sejfy i kasetki w naszym sklepie. Sprawdź również papiery kolorowe!

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość półek
więcej >
Kolor
więcej >
Przegródka na bilon
więcej >
System ryglowania poziomego
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Zabezpieczenie przeciwprzewierceniowe
więcej >
Certyfikat
więcej >
Materiał
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena