• 22 255 95 55

Skoroszyty

Dobra organizacja biura, to kompetentni pracownicy wyposażeni w narzędzia pozwalające na zapanowanie nad biurowym "bałaganem". By nie dochodziło do sytuacji, że "coś się zapodziało, stosy dokumentów bieżących i wymagających archiwizowania, powinny być uporządkowane. Pomagają w tym skoroszyty i segregatory biurowe. Trudno obecnie sobie wyobrazić trzymanie dokumentów luzem w pudłach, jak to przez długie lata było.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Skoroszyty biurowe - niezastąpieni pomocnicy w porządkowaniu dokumentów
 

Skoroszyty, to artykuły biurowe - forma pośrednia między teczką biurową, a segregatorem, umożliwiające porządkowanie dokumentów lub prezentowanie materiałów będących przedmiotem ofert czy tematem konferencji. Mają postać okładki z cienkiego tworzywa sztucznego, która ma przezroczysty przód zmatowiony lub krystaliczny) i zwykle kolorowy tył, w okładkach umieszcza się dokumenty. Przezroczysty przód umożliwia szybki podgląd zawartości. W wąskiej kieszonce na brzegu lub grzbiecie skoroszytu można umieścić opis dokumentu. Wiele skoroszytów może pomieścić nie kilka, ale nawet 200 kartek. Standardowe skoroszyty A4 przeznaczone są do przechowywania kartek o takim (najpopularniejszym) formacie.

Skoroszyt tradycyjny czy z zaciskiem - jaki wybrać?
 

Tradycyjny skoroszyt ma formę okładki z charakterystycznymi otworami, wewnątrz arkusze nakłada się na metalowe wąsy i dociska plastikowym paskiem o zaginanych końcach. (kartki trzeba dziurkować). Skoroszyt z łatwością można wpiąć do segregatora. Jeśli jednak dokumenty nie mogą być dziurkowane lub nie chcemy tego robić, wtedy wybieramy skoroszyty zaciskowe. Mechanizm wpinający ma formę listwy bądź płaskiego klipsa, który przytrzymuje kartki na miejscu. Kolorowy skoroszyt, to nie tylko estetyka, ale jest przede wszystkim formą systematyzowania dokumentów. Skoroszyty biurowe służą do utrzymywaniu porządku w dokumentach, organizują pracę i można je wykorzystać jako skoroszyty prezentacyjne w rozmowach biznesowych. Kupując skoroszyty biurowe w naszym sklepie, zapanujesz nad stosami dokumentów.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Klips zaciskowy
więcej >
Kolor
więcej >
no
więcej >
Obrotowy zacisk
więcej >
Pasek grzbietowy
więcej >
Wąsy metalowe
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość dziurek
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Kolekcja
więcej >
Pojemność [mm]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena