• 22 255 95 55

Sortery korespondencji

Sorter biurkowy, niewątpliwie jest produktem, który znajdziemy w wielu miejscach pracy. Ten niewielki przedmiot pełni ważną funkcję, jeśli chodzi o organizację przestrzeni biurowej. Za jego pomocą jesteśmy w stanie oddzielić dokumenty ważne, od tych mniej istotnych. Co więcej, sorter dokumentów jest estetycznym uzupełnieniem przestrzeni na biurku, ponieważ produkt występuje zarówno w różnych kolorach, jak i wielu formatach

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Sorter na dokumenty

Sorter na dokumenty Durable

Sorter biurkowy, niewątpliwie jest produktem, który znajdziemy w wielu miejscach pracy. Ten niewielki przedmiot pełni ważną funkcję, jeśli chodzi o organizację przestrzeni biurowej. Za jego pomocą jesteśmy w stanie oddzielić dokumenty ważne, od tych mniej istotnych. Co więcej, sorter dokumentów jest estetycznym uzupełnieniem przestrzeni na biurku, ponieważ produkt występuje zarówno w różnych kolorach, jak i wielu formatach. Nie zmienia to jednak faktu, że najchętniej wybieranym produktem jest organizer na dokumenty z przegródkami w kolorze czarnym lub białym. Przegródki na dokumenty pionowe o uniwersalnym odcieniu to zdecydowanie jedna z najlepszych opcji, jeśli chodzi o aranżację miejsca pracy. Co sprawiło, że przegrody na dokumenty cieszą się tak dużą popularnością wśród pracowników biurowych? Zachęcamy do zapoznania się z krótkim artykułem, który ułatwi Wam wybór najlepiej dostosowanego sortera dokumentów.

 

Przegroda na dokumenty - zastosowanie i cechy szczególne

Organizer na dokumenty pionowy, jak sugeruje nam sama nazwa, został zaprojektowany z myślą o organizacji miejsca pracy. Często w codziennym biegu, napływają do nas ogromne ilości dokumentacji. Stojak na dokumenty pionowy umożliwi nam sprawną segregacje dokumentów Co więcej, produkt tego typu możemy wykorzystać również jako sorter do korespondencji wewnętrznej firmy, gdzie pracownicy poszczególnych działów bezpiecznie pozostawią w nim dokumenty dla innych współpracowników. 

Sorter biurkowy- zastosowanie:

  • Organizacja miejsca pracy
  • Segregowanie korespondencji wewnętrznej firmy
  • Przegródki na dokumenty pionowe mogą służyć, jako sorter dokumentów i katalogów
  • Oddzielanie dokumentów ważnych od mniej ważnych
  • Oznaczanie dokumentacji

 

Sorter dokumentów - chętnie wybierane marki 

Sorter korespondencji Durable

W branży biurowej wyróżniamy wiele marek, które w swoim katalogu produktów mają szeroki wybór organizerów z przegródkami na dokumenty. W naszym wyborze powinniśmy stawiać przede wszystkim na sprawdzone marki, które cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Sorter korespondencji znajdziemy między innymi wśród produktów marki Durable, Leitz, Q-connect i innych. Sortery nie są urządzeniami technicznymi, w związku z czym warto, abyśmy podczas naszego wyboru kierowali się również walorami estetycznymi produkty, dzięki czemu  wybrany przez nas sorter do korespondencji doskonale wkomponuje się w naszą przestrzeń biurową. 
 

Przegródki do dokumentów - cena

Podanie uśrednionej ceny za przegródkę do dokumentów nie należy do najłatwiejszych zadań. Wszystko to ze względu na szczególnie rozbudowaną ofertę produktów, która obejmuje zarówno sortery wykonane z plastiku, jak i metalu. Innym ważnym parametrem mającym bezpośrednie przełożenie na cenę produktu jest format. Im większy sorter, tym analogicznie jego cena również będzie nieznacznie wyższa.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Ilość przegródek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pojemność jednego przedziału [mm]
więcej >
Kolekcja
więcej >
Typ
więcej >
Format
więcej >

Cena