• 22 255 95 55

Spray

Zapach panujący w danym pomieszczeniu jest jednym z wielu czynników wpływających na to, czy poszczególne osoby zechcą w nim przebywać. Aby pracownicy biura bądź urzędu czynili to zawsze bez najmniejszych oporów, polecamy dostępne w naszej ofercie odświeżacze powietrza w sprayu.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Szybkie maskowanie przykrej woni dzięki odświeżaczom powietrza w sprayu

Dzięki nim można w mgnieniu oka zamaskować fetor dobiegający z ulicy przy uchylonym oknie, woń spożywanych w czasie przerwy posiłków oraz wiele innych zapachów, których odczuwanie w różnego rodzaju lokalach mogłoby w wyraźny sposób zmniejszyć ich prestiż. Proponowane odświeżacze powietrza w sprayu są proste w użyciu i wydajne, co sprawia, że można korzystać z nich na co dzień. Różnorodność zapachów produktów, których zakup Państwu oferujemy, pozwala natomiast każdej osobie pozyskać dokładnie taki rodzaj odświeżacza, jakiego potrzebuje, by czuć się maksymalnie komfortowo po każdym jego zastosowaniu.

Uniwersalne zapachy odświeżaczy powietrza w sprayu, których zakup oferujemy

Składające się na przygotowaną przez nas ofertę odświeżacze powietrza w sprayu gwarantują swoim użytkownikom długie utrzymywanie się wydzielanych przez nie zapachów w danym pomieszczeniu, które charakteryzuje bardzo duża intensywność. Oznacza to, że prędkie zamaskowanie nawet najbardziej uciążliwej woni przychodzi każdemu z wielką łatwością. Odświeżacze w aerozolu o zapachu konwalii, lawendy, cytrusów oraz wielu innych roślin należą do lubianych przez większość osób, które korzystają z tego rodzaju artykułów, co sprawia, że na pewno ich zakup okaże się trafionym pomysłem również w sytuacji, gdy nabywca nie zna dokładnych preferencji osób korzystających z pomieszczenia, w którym mają być one wykorzystywane. Pojemność odświeżaczy powietrza w sprayu na poziomie 300 bądź nawet 500 ml pozwala zaś na dłuższy czas zapomnieć o konieczności nabycia kolejnych. Zobacz również szczotki do zamiatania. Idealne do prac konserwacyjnych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Kolor
więcej >
Zapach
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Rodzaj
więcej >
Pojemność [ml]
więcej >

Cena