• 22 255 95 55

Środki do czyszczenia uniwersalne

Zachowanie czystości i higieny w miejscu pracy lub w domu to podstawa, dzięki której możemy czuć się swobodnie, przyjemnie i bezpiecznie. Wybierz zatem środki do czyszczenia uniwersalne dla swojego obiektu i zadbaj o to, by każdy czuł się dobrze w roli lokatora, gościa, klienta, czy pracownika.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Wykorzystując sprawdzonej jakości preparaty, możesz oczekiwać efektywności i wydajności. Zadbaliśmy więc o to, by w naszej ofercie znalazły się jedynie cenione marki i ich najlepsze produkty. Jeśli nie wiesz, które uniwersalne środki do czyszczenia będą najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, z przyjemnością pomożemy w wyborze. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
 

Środki do czyszczenia do biura – udostępnij najlepsze narzędzia specjalistą dbającym o czystość firmy
 

Zatrudniasz specjalistów ds. czystości w swojej firmie? W takim razie musisz zadbać o to, by byli oni w stanie zrealizować powierzona zadania szybko i efektywnie. Udostępniając im sprawdzone i wysokogatunkowe narzędzia masz pewność, że poradzą sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Minimalizujesz w ten sposób zarówno czas potrzebny na sprzątanie, jak i koszty, ponieważ preparaty poradzą sobie o wiele lepiej z zabrudzeniami niż tańsze zamienniki. Dysponujemy m.in. takimi markami jak: CLINEX, TEN!, UNILEVER, CIF, AJAX, TAK!, INCO, KOMPLEX TORUS i RECKITT BENCKISER. Większości z nich na pewno nie musimy przedstawiać, ponieważ często są one wykorzystywane w naszych prywatnych domach.
 

Bezpieczeństwo potwierdzone badaniami
 

Chemia przemysłowa lub domowa nie zawsze jest bezpieczna. Należy zatem stosować wszystkie środki ostrożności w trakcie eksploatacji preparatów czyszczących chemicznego pochodzenia. Wybierając jednak asortyment od renomowanych producentów najwyższej jakości, minimalizujesz ryzyko wystąpienia uczulenia lub podrażnienia. Zawsze stosuj się do zaleceń i instrukcji znajdujących się na opakowaniu.

Filtry

Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Waga [g]
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Pojemność [l]
więcej >

Cena