• 22 255 95 55

Stojaki prezentacyjne

Stojaki prezentacyjne to gotowe rozwiązanie, które ma na celu skuteczne zaprezentowanie treści. Można na nim umieścić broszury, czasopisma, ulotki i inne przedmioty, które w pisemny sposób zaprezentują firmę. Z powodzeniem można go również zagospodarować jako miejsce do przechowywania i ekspozycji płyt i innych materiałów reklamowych. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Stojaki prezentacyjne jako elegancki sposób zadbania o wizerunek firmy

Smukłe panele doskonale nadają się do prezentowania folderów reklamowych. Produkty oferowane przez DlaBiura24 prezentują się nienagannie. Kolejną ich cechą jest to, że są lekkie i stabilne zarazem. Lekkość produktu sprawia, że są bardzo łatwe w transporcie. Często musimy używać takich stojaków na wyjazdach. Zwłaszcza podczas większych eventów ważne jest by poprawnie prezentować materiały promocyjne w sposób elegancki i zachęcający. Tylko wówczas nasi potencjalni klienci i osoby zainteresowane nami jako np. pracodawcą, zobaczą, że jesteśmy osobami zaangażowanymi i dbającymi o estetyczne zaprezentowanie się. Dlatego też stojaki prezentacyjne przydadzą się podczas targów, jak również wystaw i na dobrą sprawę podczas każdego oficjalnego eventu.

Jak zbudowany jest stojak prezentacyjny?

W ofercie sklepu Dla Biura 24 dostępne są stojaki, ale również moduły, które można doczepić do stojaka i rozbudować o kolejne piętra. Do tego po wykorzystaniu można stojaki prezentacyjne złożyć, tak by nie zajmował dużo miejsca. Użytkowanie komponentów sprawia, że stojaki te są po prostu elastyczne. W zależności od tego jak dużego stojaka potrzebujemy, możemy stosownie dobrać liczbę modułów. Zachęcamy od zaopatrzenia się w ten produkt. Jeśli ten produkt cię zainteresował, być może będziesz równie zainteresowany segregatorami ofertowymi, które sprawią, że oferty biznesowe będą atrakcyjnie zaprezentowane. Sprawdź pełny asortyment DlaBiura24!

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Kolor
więcej >
Kółka
więcej >
Nóżki
więcej >
Przednia osłona
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Zastosowanie
więcej >
Typ
więcej >

Cena