• 22 255 95 55

Syropy i pozostałe

Sama woda może się znudzić. Warto więc urozmaicić jej smak wykorzystując syropy domowe. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by dodawać je również do innych napojów, np. herbaty. Dodatki wzbogacą jej smak i sprawią, że rozgrzewający i pobudzający poranny rytuał będzie jeszcze przyjemniejszy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Sprawdź dodatki do herbaty lub wody, które przygotowaliśmy w tej kategorii. Doskonale spełnią one swoje zadanie zarówno w domach, biurach, jak i podczas imprez integracyjnych, gdy ktoś będzie chciał dolać soku do piwa. Ich zastosowanie jest uniwersalne. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z przygotowanych propozycji.
 

Syropy do herbaty i wody – które wybrać?
 

Jakość syropu ma ogromne znaczenie dla jego smaku. Koniecznie więc należy wybierać produkty od sprawdzonych i renomowanych producentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i selekcji produktów, możemy z przyjemnością zaprezentować asortyment spełniający oczekiwania wszystkich wymagających użytkowników. Dysponujemy zarówno butelkami o pojemności ok. 0,5, jak i zestawami niewielkich jednorazowych opakowań. Pierwsza grupa produktów świetnie sprawdzi się w domowej lub firmowej kuchni, natomiast druga to obowiązkowy element każdego stołu z poczęstunkiem na szkoleniach, spotkaniach i rozmowach firmowych.
 

Smak, który zna każdy - dodatki do wody i herbat
 

Ciężko znaleźć kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z syropami do kawy, herbaty lub wody. Klasyczne syropy malinowe lub cytrynowe to najpopularniejsze dodatki do wody, które są chętnie wybierane przez wielu klientów. Warto więc zadbać o to, by znalazły się one w każdym domu lub biurze. Jeśli jednak zależy Ci na urozmaiceniu, dysponujemy w ofercie również syropem truskawkowym i cytrynowym. Potrzebujesz pomocy w skompletowaniu zamówienia? Zespół naszych specjalistów jest do Twojej dyspozycji i z przyjemnością odpowie na pytania. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Wystarczy się z nami skontaktować.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość torebek w opakowaniu
więcej >
Smak
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Rodzaj
więcej >
Pojemność [ml]
więcej >
Typ
więcej >

Cena