• 22 255 95 55

Szafki na klucze

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Klucze przechowywane w szufladzie? - to już przeżytek. Dzisiaj uporządkowane i bezpiecznie przechowywane klucze to podstawa dobrego funkcjonowania każdej firmy, instytucji. Skrzynki i szafki na klucze przydadzą się wszędzie tam, gdzie pracuje i przewija się wiele osób, bo im więcej ludzi, tym więcej kluczy i większe ryzyko zgubienia.

Szafki na klucze - wygodne rozwiązanie na zarządzanie kluczami

Estetyczne, solidne, lekkie metalowe szafki na klucze powinny znaleźć się w każdej portierni. Są niezastąpione w recepcjach hotelowych, szkołach i wielkich biurowcach, a także wszędzie tam, gdzie profesjonalne zarządzanie kluczami jest konieczne. Szafki/skrzynki na klucze są przeznaczone do powieszenia na ścianie. Ich wielkość można dostosować do potrzeb firmy (w sprzedaży są modele przeznaczone do przechowywania 20, ale i 140 kluczy). Szafki posiadają listwy hakowe, na których z łatwością powiesisz klucz. Nie musisz się obawiać, że większy klucz się nie zmieści (wystarczy listwę umocować na odpowiedniej wysokości). Do skrzynki na klucze nie dostaną się nieupoważnione osoby. Możemy wybrać model zamykany na klucz lub chroniony szyfrem (z możliwością indywidualnego ustawienia kodu). Szafki na klucze posiadają w komplecie kołki mocujące oraz przykładowe zawieszki do kluczy (zawieszki są niezastąpione w identyfikacji i segregowaniu kluczy, ułatwiają pracę w ich zarządzaniu).

Profesjonalne wyposażenie biura tylko ze sprawdzonymi producentami i wysokiej jakości produktami

W naszym sklepie internetowym prowadzimy sprzedaż tylko sprawdzonych, wysokiej jakości produktów do wyposażenia biur. Marki Donau i Durable, których skrzynki na klucze posiadamy w ofercie są uznanymi producentami artykułów biurowych i wielu innych funkcjonalnych przedmiotów gwarantujących sprawną i komfortową pracę wielu instytucji. Zapraszamy do współpracy. Zobacz też breloczki do kluczy

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Zamek szyfrowy
więcej >
Zamykana na kluczyk
więcej >
Zamykana na rygiel
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena