• 22 255 95 55

Szafy biurowe

W biurze przechowywanie dokumentów musi odbywać się określony sposób, zgodnie z zasadami, które warunkuje prawo. To dlatego koniecznie powinny pojawić się w nim szafy biurowe zamykane. Są przystosowane do przechowywania dokumentów z danymi firmy, pracowników, klientów i kontrahentów, w których posiadanie nie mogą wejść osoby do tego nieupoważnione.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Szafy biurowe pozwalają również utrzymać porządek, a także posegregować dokumenty, aby łatwiej było znaleźć te, które aktualnie są nam potrzebne. W naszym sklepie dostępne są w kilku wielkościach i wariantach. Różnią się liczbą półek, materiałem, z jakiego zostały wykonane, jak i wzornictwem.
 

Postaw na sprawdzone rozwiązania do biura
 

Szukając szaf do biura, trzeba zwrócić uwagę na kilka kluczowych cech. Przede wszystkich ich wielkość. Szafy biurowe na dokumenty nie mogą w żaden sposób ograniczać swobody ruchu pracowników, jednocześnie jednak muszą pomieścić wszystkie segregatory, teczki i inne organizery z dokumentami. Ponadto, koniecznie muszą być to szafy biurowe zamykane, czyli zabezpieczone przed dostępem osób do tego nieupoważnionych. Proponujemy więc szafy zamykane na klucz, czyli łatwy, ale sprawdzony i skuteczny sposób. Najlepszym wyborem będą też szafy biurowe metalowe. Wynika to z ich trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Mogą być niskie lub wysokie, mieć więcej lub mniej półek. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości.
 

Gdzie stawiamy szafy biurowe?

 

Które miejsce będzie najlepsze? Szafa biurowa na segregatory i dokumenty powinna znajdować się w łatwo dostępnym dla pracowników miejscu, ale trudno dostępnym dla osób z zewnątrz. Nie może być przeszkodą w poruszaniu się po biurze osób, dlatego najlepiej, jeżeli będzie ustawiona pod ścianą. Niekiedy szafy biurowe umieszcza się w różnego rodzaju wnękach i zakamarkach. To dobry sposób na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, szczególnie jeżeli biuro ma niewielki metraż.

Wyposażasz biuro? Sprawdź również naszą ofertę mebli biurowych takich jak: szafy kartotekowe, ścianki działowe czy regały magazynowe.

Filtry

Producenci
więcej >
Grubość blachy [mm]
więcej >
Głębokość [mm]
więcej >
Ilość półek
więcej >
Kolor
więcej >
Pojemność szafy [l]
więcej >
Regulacja pionowa
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Zawiasy wewnętrzne kryte
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena