• 22 255 95 55

Szafy kartotekowe

W każdym biurze, szkole, placówce zdrowotnej czy innych tego typu miejscach w związku ogromem dokumentacji, jaką się tam prowadzi, ciężko uporządkować te wszystkie papiery. Sprawdź szafy kartotekowe, które znacznie usprawnią funkcjonowanie Twojej firmy!

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Chcąc usprawnić funkcjonowanie firm i dbając o wygodę ich pracowników, proponujemy szafy kartotekowe. Pozwalają one na utrzymanie stałego porządku oraz umożliwiają łatwy dostęp do poszczególnych dokumentów. Sprawdź, która z nich najlepiej sprawdzi się w Twojej placówce.

Funkcjonalność i wygoda

Proponowane przez nas szafy kartotekowe to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie do każdego biura czy placówki zdrowotnej, szkolnej itp. Mogą one pełnić funkcje regałów archiwalnych czy szaf szkolnych. Ich wyjątkowa konstrukcja umożliwia zawieszenie w nich teczek z dokumentami w danych formatach. Co ważne, są wykonane z wysokiej jakości materiału, czyli metalu, gwarantującego wiele lat bezproblemowego użytkowania. Możesz mieć pewność, że wybierając którąś ze sprzedawanych przez nas szaf kartotekowych, zabezpieczysz swoje dokumenty przed zniszczeniem, a także będziesz mógł przechowywać je w uporządkowanej formie dzięki pojemnym szufladom, z których składa się ten mebel.

Różne modele szaf kartotekowych

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilka różnych modeli szaf kartotekowych. W zależności od tego, jak wiele miejsca potrzebujesz do przechowywania swojej dokumentacji, zdecyduj się na właściwy wariant. Oferujemy produkty w kolorach: kremowym, szarym i seledynowym. Jeśli chodzi o liczbę szuflad, możesz wybierać z opcji dwóch, trzech, czterech lub pięciu. Odpowiednią szafę możesz wykorzystać do przetrzymywania kart ewidencyjnych, kart adresowych i dowodowych, akt osobowych czy kartotek. Dobierz model odpowiadający Twoim potrzebom i ciesz się uporządkowaną dokumentacją w swojej firmie.

Sprawdź także inne nasze meble biurowe, jak np. regały magazynowe, krzesła, biurka i wiele innych.

Filtry

Producenci
więcej >
Centralne ryglowanie szuflad
więcej >
Grubość blachy [mm]
więcej >
Głębokość [mm]
więcej >
Ilość rzędów w szufladzie
więcej >
Ilość szuflad
więcej >
Kolor
więcej >
Maksymalne obciążenie szuflady [kg]
więcej >
Prowadnice kulkowe
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Waga [kg]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Zabezpieczenie przed wypadnięciem szuflady
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Pojemność szuflady
więcej >
Typ
więcej >

Cena